lör 14 sep Slut
Hockeylag DAL 2
Hockeylag KRIF 5
lör 14 sep Slut
Hockeylag KLR 3
Hockeylag NYB 2
lör 14 sep Slut
Hockeylag TRO 4
Hockeylag TRA 1
sön 15 sep Slut
Hockeylag HAH 4
Hockeylag VIM 2
sön 15 sep Slut
Hockeylag MRM 6
Hockeylag HLS 7
sön 15 sep Slut
Hockeylag TYR 3
Hockeylag BOR 4
ons 18 sep Slut
Hockeylag TRA 2
Hockeylag DAL 1
ons 18 sep Slut
Hockeylag KRIF 3
Hockeylag MRM 4
ons 18 sep Slut
Hockeylag HLS 1
Hockeylag HAH 4
ons 18 sep Slut
Hockeylag VIM 3
Hockeylag KLR 5
ons 18 sep Slut
Hockeylag NYB 3
Hockeylag BOR 2
ons 18 sep Slut
Hockeylag TYR 0
Hockeylag TRO 7
fre 20 sep Slut
Hockeylag DAL 1
Hockeylag TRO 2
lör 21 sep Slut
Hockeylag KLR 3
Hockeylag HLS 4
sön 22 sep Slut
Hockeylag HAH 1
Hockeylag KRIF 0
sön 22 sep Slut
Hockeylag MRM 2
Hockeylag TRA 4
sön 22 sep Slut
Hockeylag NYB 8
Hockeylag TYR 2
ons 25 sep Slut
Hockeylag TRO 6
Hockeylag MRM 3
ons 25 sep Slut
Hockeylag TRA 5
Hockeylag HAH 2
ons 25 sep Slut
Hockeylag KRIF 3
Hockeylag KLR 1
ons 25 sep Slut
Hockeylag HLS 4
Hockeylag BOR 6
ons 25 sep Slut
Hockeylag TYR 2
Hockeylag DAL 8
fre 27 sep Slut
Hockeylag VIM 3
Hockeylag NYB 5
lör 28 sep Slut
Hockeylag BOR 4
Hockeylag KRIF 5
lör 28 sep Slut
Hockeylag KLR 5
Hockeylag TRA 4
lör 28 sep Slut
Hockeylag MRM 3
Hockeylag DAL 5
sön 29 sep Slut
Hockeylag VIM 10
Hockeylag TYR 2
sön 29 sep Slut
Hockeylag NYB 4
Hockeylag HLS 0
ons 02 okt Slut
Hockeylag DAL 4
Hockeylag HAH 3
ons 02 okt Slut
Hockeylag TRO 3
Hockeylag KLR 2
ons 02 okt Slut
Hockeylag TRA 5
Hockeylag BOR 4
ons 02 okt Slut
Hockeylag KRIF 1
Hockeylag NYB 2
ons 02 okt Slut
Hockeylag HLS 2
Hockeylag VIM 3
ons 02 okt Slut
Hockeylag TYR 1
Hockeylag MRM 6
fre 04 okt Slut
Hockeylag HAH 1
Hockeylag TRO 0
fre 04 okt Slut
Hockeylag DAL 4
Hockeylag TRA 2
ons 09 okt Slut
Hockeylag BOR 2
Hockeylag TRO 9
ons 09 okt Slut
Hockeylag KLR 4
Hockeylag DAL 3
ons 09 okt Slut
Hockeylag HAH 1
Hockeylag MRM 3
ons 09 okt Slut
Hockeylag HLS 2
Hockeylag TYR 5
ons 09 okt Slut
Hockeylag VIM 2
Hockeylag KRIF 7
ons 09 okt Slut
Hockeylag NYB 5
Hockeylag TRA 2
fre 11 okt Slut
Hockeylag DAL 2
Hockeylag BOR 5
lör 12 okt Slut
Hockeylag TRA 4
Hockeylag VIM 6
lör 12 okt Slut
Hockeylag MRM 6
Hockeylag KLR 5
lör 12 okt Slut
Hockeylag TRO 2
Hockeylag NYB 3
sön 13 okt Slut
Hockeylag KRIF 3
Hockeylag HLS 2
sön 13 okt Slut
Hockeylag TYR 0
Hockeylag HAH 3
ons 16 okt Slut
Hockeylag BOR 2
Hockeylag KLR 6
ons 16 okt Slut
Hockeylag TRA 4
Hockeylag TYR 3
ons 16 okt Slut
Hockeylag TRO 4
Hockeylag KRIF 2
ons 16 okt Slut
Hockeylag HLS 4
Hockeylag DAL 3
ons 16 okt Slut
Hockeylag VIM 3
Hockeylag MRM 0
ons 16 okt Slut
Hockeylag HAH 0
Hockeylag NYB 1
lör 19 okt Slut
Hockeylag BOR 3
Hockeylag MRM 5
lör 19 okt Slut
Hockeylag KLR
Hockeylag HAH
sön 20 okt 16:00
Hockeylag KRIF -
Hockeylag TYR -
sön 20 okt 16:00
Hockeylag HLS -
Hockeylag TRA -
sön 20 okt 16:00
Hockeylag NYB -
Hockeylag DAL -
mån 21 okt 19:00
Hockeylag VIM -
Hockeylag TRO -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag HAH -
Hockeylag BOR -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag MRM -
Hockeylag NYB -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag DAL -
Hockeylag VIM -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag TRO -
Hockeylag HLS -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag TRA -
Hockeylag KRIF -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag TYR -
Hockeylag KLR -

Fastställt spelschema Hockeyettan norra

Här är det fastställda spelordningen för Hockeyettan Norra.

Veckodag Datum Tid Hemma Borta Arena
Söndag 2019-09-15 16:00 Boden Kiruna AIF Björknäshallen
Söndag 2019-09-15 16:00 Kiruna IF Piteå Lombiahallen
Söndag 2019-09-15 16:00 Östersund Teg Östersund Arena
Söndag 2019-09-15 16:00 Vännäs Örnsköldsvik Vännäs Ishall
Söndag 2019-09-15 16:00 Lejon Kalix Skellefteå Kraft Arena
Onsdag 2019-09-18 19:00 Örnsköldsvik Boden Skyttishallen
Onsdag 2019-09-18 19:00 Kalix Kiruna IF PART Arena
Onsdag 2019-09-18 19:00 Teg Lejon A3 Arena
Onsdag 2019-09-18 19:00 Piteå Östersund LF Arena
Lördag 2019-09-21 16:00 Kiruna AIF Vännäs Lombiahallen
Lördag 2019-09-21 17:00 Piteå Örnsköldsvik LF Arena
Söndag 2019-09-22 16:00 Boden Teg Björknäshallen
Söndag 2019-09-22 16:00 Kiruna IF Vännäs Lombiahallen
Onsdag 2019-09-25 19:00 Vännäs Boden Vännäs Ishall
Onsdag 2019-09-25 19:00 Kiruna IF Kiruna AIF Lombiahallen
Onsdag 2019-10-30 19:00 Lejon Östersund Skellefteå Kraft Arena
Onsdag 2019-09-25 19:00 Teg Piteå A3 Arena
Fredag 2019-09-27 19:00 Boden Kalix Björknäshallen
Lördag 2019-09-28 16:00 Östersund Kiruna AIF Östersund Arena
Söndag 2019-09-29 16:00 Örnsköldsvik Kiruna AIF Skyttishallen
Söndag 2019-09-29 16:00 Vännäs Lejon Vännäs Ishall
Onsdag 2019-10-02 19:00 Kiruna IF Boden Lombiahallen
Onsdag 2019-10-02 19:00 Piteå Lejon LF Arena
Onsdag 2019-10-02 19:00 Örnsköldsvik Teg Skyttishallen
Onsdag 2019-11-13 19:00 Kalix Vännäs PART Arena
Fredag 2019-10-04 19:00 Vännäs Östersund Vännäs Ishall
Söndag 2019-10-06 16:00 Kiruna AIF Piteå Lombiahallen
Söndag 2019-10-06 16:00 Lejon Örnsköldsvik Skellefteå Kraft Arena
Söndag 2019-10-06 16:00 Teg Kalix A3 Arena
Måndag 2019-10-07 19:00 Teg Vännäs A3 Arena
Onsdag 2019-10-09 19:00 Östersund Örnsköldsvik Östersund Arena
Onsdag 2019-10-09 19:00 Piteå Kalix LF Arena
Torsdag 2019-10-10 19:00 Lejon Boden Skellefteå Kraft Arena
Lördag 2019-10-12 16:00 Kiruna IF Teg Lombiahallen
Lördag 2019-10-12 16:00 Kalix Örnsköldsvik PART Arena
Söndag 2019-10-13 16:00 Kiruna AIF Teg Lombiahallen
Söndag 2019-10-13 16:00 Piteå Vännäs LF Arena
Onsdag 2019-10-16 19:00 Kalix Kiruna AIF PART Arena
Onsdag 2019-10-16 19:00 Örnsköldsvik Lejon Skyttishallen
Söndag 2019-10-20 16:00 Lejon Kiruna IF Skellefteå Kraft Arena
Söndag 2019-10-20 16:00 Teg Örnsköldsvik A3 Arena
Söndag 2019-10-20 16:00 Boden Östersund Björknäshallen
Söndag 2019-10-20 16:00 Kiruna AIF Kalix Lombiahallen
Fredag 2019-10-25 19:00 Boden Piteå Björknäshallen
Lördag 2019-10-26 16:00 Kiruna AIF Örnsköldsvik Lombiahallen
Lördag 2019-10-26 18:00 Vännäs Kalix Vännäs Ishall
Söndag 2019-10-27 15:00 Kiruna IF Örnsköldsvik Lombiahallen
Lördag 2019-09-21 16:00 Östersund Lejon Östersund Arena
Onsdag 2019-10-30 19:00 Piteå Boden LF Arena
Onsdag 2019-10-30 19:00 Kiruna AIF Kiruna IF Lombiahallen
Onsdag 2019-10-30 19:00 Kalix Teg PART Arena
Lördag 2019-11-02 16:00 Vännäs Kiruna AIF Vännäs Ishall
Lördag 2019-11-02 16:00 Östersund Boden Östersund Arena
Lördag 2019-11-02 16:00 Örnsköldsvik Piteå Skyttishallen
Söndag 2019-11-03 16:00 Teg Kiruna AIF A3 Arena
Onsdag 2019-11-06 19:00 Kalix Piteå PART Arena
Onsdag 2019-11-06 19:00 Boden Lejon Björknäshallen
Onsdag 2019-11-06 19:00 Östersund Vännäs Östersund Arena
Lördag 2019-11-09 16:00 Kiruna AIF Östersund Lombiahallen
Lördag 2019-11-09 16:00 Örnsköldsvik Kalix Skyttishallen
Söndag 2019-11-10 16:00 Teg Boden A3 Arena
Söndag 2019-11-10 16:00 Lejon Vännäs Skellefteå Kraft Arena
Söndag 2019-11-10 16:00 Kiruna IF Östersund Lombiahallen
Onsdag 2019-11-13 19:00 Pitep Teg LF Arena
Torsdag 2019-11-14 19:00 Boden Kiruna IF Björknäshallen
Lördag 2019-11-16 16:00 Östersund Kiruna IF Östersund Arena
Söndag 2019-11-17 15:00 Örnsköldsvik Kiruna IF Skyttishallen
Söndag 2019-11-17 16:00 Piteå Kiruna AIF LF Arena
Måndag 2019-11-18 19:00 Kalix Boden PART Arena
Onsdag 2019-11-20 19:00 Lejon Piteå Skellefteå Kraft Arena
Onsdag 2019-11-20 19:00 Örnsköldsvik Östersund Skyttishallen
Lördag 2019-11-23 16:00 Kiruna AIF Lejon Lombiahallen
Lördag 2019-11-23 18:00 Vännäs Piteå Vännäs Ishall
Söndag 2019-11-24 16:00 Kiruna IF Lejon Lombiahallen
Söndag 2019-11-24 16:00 Kalix Östersund PART Arena
Lördag 2019-11-30 16:00 Vännäs Kiruna IF Vännäs Ishall
Söndag 2019-12-01 16:00 Teg Kiruna IF A3 Arena
Söndag 2019-12-01 16:00 Östersund Kalix Östersund Arena
Onsdag 2019-11-27 19:00 Lejon Teg Skellefteå Kraft Arena
Onsdag 2019-12-04 19:00 Boden Vännäs Björknäshallen
Lördag 2019-12-07 18:00 Östersund Piteå Östersund Arena
Söndag 2019-12-08 16:00 Lejon Kiruna AIF Skellefteå Kraft Arena
Söndag 2019-12-08 16:00 Vännäs Teg Vännäs Ishall
Söndag 2019-12-08 16:00 Boden Örnsköldsvik Björknäshallen
Söndag 2019-12-08 16:00 Kiruna IF Kalix Lombiahallen
Onsdag 2019-12-11 19:00 Kiruna AIF Boden Lombiahallen
Onsdag 2019-12-11 19:00 Piteå Kiruna IF LF Arena
Onsdag 2019-12-11 19:00 Kalix Lejon PART Arena
Onsdag 2019-12-11 19:00 Örnsköldsvik Vännäs Skyttishallen
Onsdag 2019-12-11 19:00 Teg Östersund A3 Arena

Med reservation för ändringar.

Spelschema Hockeyettan Södra
Spelschema Hockeyettan Västra
Spelschema Hockeyettan Östra (spikas 13/6)