lör 14 sep Slut
Hockeylag DAL 2
Hockeylag KRIF 5
lör 14 sep Slut
Hockeylag KLR 3
Hockeylag NYB 2
lör 14 sep Slut
Hockeylag TRO 4
Hockeylag TRA 1
sön 15 sep Slut
Hockeylag HAH 4
Hockeylag VIM 2
sön 15 sep Slut
Hockeylag MRM 6
Hockeylag HLS 7
sön 15 sep Slut
Hockeylag TYR 3
Hockeylag BOR 4
ons 18 sep Slut
Hockeylag TRA 2
Hockeylag DAL 1
ons 18 sep Slut
Hockeylag KRIF 3
Hockeylag MRM 4
ons 18 sep Slut
Hockeylag HLS 1
Hockeylag HAH 4
ons 18 sep Slut
Hockeylag VIM 3
Hockeylag KLR 5
ons 18 sep Slut
Hockeylag NYB 3
Hockeylag BOR 2
ons 18 sep Slut
Hockeylag TYR 0
Hockeylag TRO 7
fre 20 sep Slut
Hockeylag DAL 1
Hockeylag TRO 2
lör 21 sep Slut
Hockeylag KLR 3
Hockeylag HLS 4
sön 22 sep Slut
Hockeylag HAH 1
Hockeylag KRIF 0
sön 22 sep Slut
Hockeylag MRM 2
Hockeylag TRA 4
sön 22 sep Slut
Hockeylag NYB 8
Hockeylag TYR 2
ons 25 sep Slut
Hockeylag TRO 6
Hockeylag MRM 3
ons 25 sep Slut
Hockeylag TRA 5
Hockeylag HAH 2
ons 25 sep Slut
Hockeylag KRIF 3
Hockeylag KLR 1
ons 25 sep Slut
Hockeylag HLS 4
Hockeylag BOR 6
ons 25 sep Slut
Hockeylag TYR 2
Hockeylag DAL 8
fre 27 sep Slut
Hockeylag VIM 3
Hockeylag NYB 5
lör 28 sep Slut
Hockeylag BOR 4
Hockeylag KRIF 5
lör 28 sep Slut
Hockeylag KLR 5
Hockeylag TRA 4
lör 28 sep Slut
Hockeylag MRM 3
Hockeylag DAL 5
sön 29 sep Slut
Hockeylag VIM 10
Hockeylag TYR 2
sön 29 sep Slut
Hockeylag NYB 4
Hockeylag HLS 0
ons 02 okt Slut
Hockeylag DAL 4
Hockeylag HAH 3
ons 02 okt Slut
Hockeylag TRO 3
Hockeylag KLR 2
ons 02 okt Slut
Hockeylag TRA 5
Hockeylag BOR 4
ons 02 okt Slut
Hockeylag KRIF 1
Hockeylag NYB 2
ons 02 okt Slut
Hockeylag HLS 2
Hockeylag VIM 3
ons 02 okt Slut
Hockeylag TYR 1
Hockeylag MRM 6
fre 04 okt Slut
Hockeylag HAH 1
Hockeylag TRO 0
fre 04 okt Slut
Hockeylag DAL 4
Hockeylag TRA 2
ons 09 okt Slut
Hockeylag BOR 2
Hockeylag TRO 9
ons 09 okt Slut
Hockeylag KLR 4
Hockeylag DAL 3
ons 09 okt Slut
Hockeylag HAH 1
Hockeylag MRM 3
ons 09 okt Slut
Hockeylag HLS 2
Hockeylag TYR 5
ons 09 okt Slut
Hockeylag VIM 2
Hockeylag KRIF 7
ons 09 okt Slut
Hockeylag NYB 5
Hockeylag TRA 2
fre 11 okt Slut
Hockeylag DAL 2
Hockeylag BOR 5
lör 12 okt Slut
Hockeylag TRA 4
Hockeylag VIM 6
lör 12 okt Slut
Hockeylag MRM 6
Hockeylag KLR 5
lör 12 okt Slut
Hockeylag TRO 2
Hockeylag NYB 3
sön 13 okt Slut
Hockeylag KRIF 3
Hockeylag HLS 2
sön 13 okt Slut
Hockeylag TYR 0
Hockeylag HAH 3
ons 16 okt Slut
Hockeylag BOR 2
Hockeylag KLR 6
ons 16 okt Slut
Hockeylag TRA 4
Hockeylag TYR 3
ons 16 okt Slut
Hockeylag TRO 4
Hockeylag KRIF 2
ons 16 okt Slut
Hockeylag HLS 4
Hockeylag DAL 3
ons 16 okt Slut
Hockeylag VIM 3
Hockeylag MRM 0
ons 16 okt Slut
Hockeylag HAH 0
Hockeylag NYB 1
lör 19 okt Slut
Hockeylag BOR 3
Hockeylag MRM 5
lör 19 okt Slut
Hockeylag KLR 2
Hockeylag HAH 3
sön 20 okt 16:00
Hockeylag KRIF -
Hockeylag TYR -
sön 20 okt 16:00
Hockeylag HLS -
Hockeylag TRA -
sön 20 okt 16:00
Hockeylag NYB -
Hockeylag DAL -
mån 21 okt 19:00
Hockeylag VIM -
Hockeylag TRO -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag HAH -
Hockeylag BOR -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag MRM -
Hockeylag NYB -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag DAL -
Hockeylag VIM -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag TRO -
Hockeylag HLS -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag TRA -
Hockeylag KRIF -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag TYR -
Hockeylag KLR -

Fastställt spelschema Hockeyettan östra

Här är det fastställda spelordningen för Hockeyettan Östra.

Datum Tid Hemma Borta Arena
2019-09-13 19:00 Visby/Roma HK Hammarby IF Visby Ishall
2019-09-15 16:00 Hanvikens SK Enköpings SK HK Tyresö Ishall
2019-09-14 16:00 Strömsbro IF Wings HC Arlanda Testebo Arena
2019-09-15 16:00 Hudiksvalls HC Sollentuna HC Glysishallen
2019-09-15 16:00 Segeltorps IF IF Vallentuna BK Segeltorpshallen
2019-09-15 16:00 Huddinge IK Hammarby IF Björkängshallen
2019-09-15 15.00 Väsby IK HK Visby/Roma HK Vilundaparkens Ishall
2019-09-18 19:00 Hammarby IF Segeltorps IF SDC-hallen
2019-09-18 19:00 IF Vallentuna BK Hudiksvalls HC Vallentuna Ishall
2019-09-18 19:00 Sollentuna HC Strömsbro IF SVEAB Arena
2019-09-18 19:00 Wings HC Arlanda Hanvikens SK Pinbackshallen
2019-09-18 19:00 Enköpings SK HK Väsby IK HK Bahcohallen
2019-09-20 19:00 Visby/Roma HK Huddinge IK Visby Ishall
2019-09-22 16:00 Sollentuna HC Hanvikens SK SVEAB Arena
2019-09-22 16:00 Strömsbro IF IF Vallentuna BK Testebo Arena
2019-09-22 16:00 Hudiksvalls HC Hammarby IF Glysishallen
2019-09-22 16:00 Segeltorps IF Visby/Roma HK Segeltorpshallen
2019-09-22 16:00 Wings HC Arlanda Enköpings SK HK Pinbackshallen
2019-09-23 19:00 Huddinge IK Väsby IK HK Björkängshallen
2019-09-25 19:00 Väsby IK HK Segeltorps IF Vilundaparkens Ishall
2019-09-25 19:00 Hammarby IF Strömsbro IF SDC-hallen
2019-09-25 19:00 IF Vallentuna BK Hanvikens SK Vallentuna Ishall
2019-09-25 19:00 Sollentuna HC Wings HC Arlanda SVEAB Arena
2019-09-25 19:00 Enköpings SK HK Huddinge IK Bahcohallen
2019-09-27 19:00 Visby/Roma HK Hudiksvalls HC Visby Ishall
2019-09-29 16:00 Hanvikens SK Hammarby IF Tyresö Ishall
2019-09-28 16:00 Strömsbro IF Visby/Roma HK Testebo Arena
2019-09-29 16:00 Hudiksvalls HC Väsby IK HK Glysishallen
2019-09-29 16:00 Segeltorps IF Huddinge IK Segeltorpshallen
2019-09-29 16:00 Sollentuna HC Enköpings SK HK SVEAB Arena
2019-09-29 16:00 Wings HC Arlanda IF Vallentuna BK Pinbackshallen
2019-10-02 19:00 Huddinge IK Hudiksvalls HC Björkängshallen
2019-10-02 19:00 Väsby IK HK Strömsbro IF Vilundaparkens Ishall
2019-10-02 19:00 Hammarby IF Wings HC Arlanda SDC-hallen
2019-10-02 19:00 IF Vallentuna BK Sollentuna HC Vallentuna Ishall
2019-10-02 19:00 Enköpings SK HK Segeltorps IF Bahcohallen
2019-10-04 19:00 Visby/Roma HK Hanvikens SK Visby Ishall
2019-10-06 16:00 Wings HC Arlanda Visby/Roma HK Pinbackshallen
2019-10-09 19:00 Hanvikens SK Väsby IK HK Tyresö Ishall
2019-10-09 19:00 Strömsbro IF Huddinge IK Testebo Arena
2019-10-09 19:00 Hudiksvalls HC Segeltorps IF Glysishallen
2019-10-09 19:00 IF Vallentuna BK Enköpings SK HK Vallentuna Ishall
2019-10-09 19:00 Sollentuna HC Hammarby IF SVEAB Arena
2019-10-11 19:00 Visby/Roma HK Sollentuna HC Visby Ishall
2019-10-11 19:00 Enköpings SK HK Hudiksvalls HC Bahcohallen
2019-10-13 16:00 Segeltorps IF Strömsbro IF Segeltorpshallen
2019-10-13 16:00 Huddinge IK Hanvikens SK Björkängshallen
2019-10-13 16:00 Väsby IK HK Wings HC Arlanda Vilundaparkens Ishall
2019-10-13 16:00 Hammarby IF IF Vallentuna BK SDC-hallen
2019-10-16 19:00 Hanvikens SK Strömsbro IF Tyresö Ishall
2019-10-16 19:00 Väsby IK HK Hammarby IF Vilundaparkens Ishall
2019-10-16 19:00 IF Vallentuna BK Huddinge IK Vallentuna Ishall
2019-10-16 19:00 Sollentuna HC Segeltorps IF SVEAB Arena
2019-10-16 19:00 Hudiksvalls HC Wings HC Arlanda Glysishallen
2019-10-18 19:00 Visby/Roma HK Enköpings SK HK Visby Ishall
2019-10-20 16:00 Hanvikens SK Segeltorps IF Tyresö Ishall
2019-10-18 19:00 Strömsbro IF Hudiksvalls HC Testebo Arena
2019-10-20 16:00 IF Vallentuna BK Visby/Roma HK Vallentuna Ishall
2019-10-20 16:00 Sollentuna HC Väsby IK HK SVEAB Arena
2019-10-20 16:00 Wings HC Arlanda Huddinge IK Pinbackshallen
2019-10-23 19:00 Hudiksvalls HC Hanvikens SK Glysishallen
2019-10-23 19:00 Segeltorps IF Wings HC Arlanda Segeltorpshallen
2019-10-23 19:00 Huddinge IK Sollentuna HC Björkängshallen
2019-10-23 19:00 Väsby IK HK IF Vallentuna BK Vilundaparkens Ishall
2019-10-23 19:00 Enköpings SK HK Strömsbro IF Bahcohallen
2019-10-25 19:00 Hanvikens SK Visby/Roma HK Tyresö Ishall
2019-10-27 16:00 Hammarby IF Enköpings SK HK SDC-hallen
2019-10-27 16:00 Huddinge IK Visby/Roma HK Björkängshallen
2019-11-01 19:00 Visby/Roma HK Väsby IK HK Visby Ishall
2019-11-03 16:00 Enköpings SK HK Hanvikens SK Bahcohallen
2019-11-03 16:00 Wings HC Arlanda Strömsbro IF Pinbackshallen
2019-10-27 16.00 Sollentuna HC Hudiksvalls HC SVEAB Arena
2019-11-03 16:00 IF Vallentuna BK Segeltorps IF Vallentuna Ishall
2019-11-03 16:00 Hammarby IF Huddinge IK SDC-hallen
2019-11-06 19:00 Segeltorps IF Hammarby IF Segeltorpshallen
2019-11-06 19:00 Hudiksvalls HC IF Vallentuna BK Glysishallen
2019-11-06 19:00 Strömsbro IF Sollentuna HC Testebo Arena
2019-11-06 19:00 Hanvikens SK Wings HC Arlanda Tyresö Ishall
2019-11-06 19:00 Väsby IK HK Enköpings SK HK Vilundaparkens Ishall
2019-11-08 19:00 Visby/Roma HK Segeltorps IF Visby Ishall
2019-11-08 19:00 Enköpings SK HK Wings HC Arlanda Bahcohallen
2019-11-10 16:00 Hanviken SK Sollentuna HC Tyresö Ishall
2019-11-10 16:00 IF Vallentuna BK Strömsbro IF Vallentuna Ishall
2019-11-10 16:00 Hammarby IF Hudiksvalls HC SDC-hallen
2019-11-11 19:00 Väsby IK HK Huddinge IK Vilundaparkens Ishall
2019-11-13 19:00 Segeltorps IF Väsby IK HK Segeltorpshallen
2019-11-13 19:00 Strömsbro IF Hammarby IF Testebo Arena
2019-11-13 19:00 Hanvikens SK IF Vallentuna BK Tyresö Ishall
2019-11-13 19:00 Wings HC Arlanda Sollentuna HC Pinbackshallen
2019-11-13 19:00 Huddinge IK Enköpings SK HK Björkängshallen
2019-11-15 19:00 Visby/Roma HK Strömsbro IF Visby Ishall
2019-11-15 19:00 Enköpings SK HK Sollentuna HC Bahcohallen
2019-11-17 16:00 Hammarby IF Hanvikens SK SDC-hallen
2019-11-17 16:00 Väsby IK HK Hudiksvalls HC Vilundaparkens Ishall
2019-11-17 16:00 Huddinge IK Segeltorps IF Björkängshallen
2019-11-17 16:00 IF Vallentuna BK Wings HC Arlanda Vallentuna Ishall
2019-11-20 19:00 Hudiksvalls HC Huddinge IK Glysishallen
2019-11-20 19:00 Strömsbro IF Väsby IK HK Testebo Arena
2019-11-20 19:00 Wings HC Arlanda Hammarby IF Pinbackshallen
2019-11-20 19:00 Sollentuna HC IF Vallentuna BK SVEAB Arena
2019-11-20 19:00 Segeltorps IF Enköpings SK HK Segeltorpshallen
2019-11-23 16:00 Hudiksvalls HC Visby/Roma HK Glysishallen
2019-11-24 15:00 Enköpings SK HK Visby/Roma HK Bahcohallen
2019-11-27 19:00 Väsby IK HK Hanvikens SK Vilundaparkens Ishall
2019-11-27 19:00 Huddinge IK Strömsbro IF Björkängshallen
2019-11-27 19:00 Segeltorps IF Hudiksvalls HC Segeltorpshallen
2019-11-27 19:00 Enköpings SK HK IF Vallentuna BK Bahcohallen
2019-11-27 19:00 Hammarby IF Sollentuna HC SDC-hallen
2019-11-29 19:00 Visby/Roma HK Wings HC Arlanda Visby Ishall
2019-11-30 16:00 Strömsbro IF Segeltorps IF Testebo Arena
2019-12-01 16:00 Hanvikens SK Huddinge IK Tyresö Ishall
2019-12-01 16:00 Wings HC Arlanda Väsby IK HK Pinbackshallen
2019-12-01 15:00 Sollentuna HC Visby/Roma HK SVEAB Arena
2019-12-01 16:00 IF Vallentuna BK Hammarby IF Vallentuna Ishall
2019-12-01 16:00 Hudiksvalls HC Enköpings SK HK Glysishallen
2019-12-04 19:00 Strömsbro IF Hanvikens SK Testebo Arena
2019-12-04 19:00 Hammarby IF Väsby IK HK SDC-hallen
2019-12-04 19:00 Huddinge IK IF Vallentuna BK Björkängshallen
2019-12-04 19:00 Segeltorps IF Sollentuna HC Segeltorpshallen
2019-12-04 19:00 Wings HC Arlanda Hudiksvalls HC Pinbackshallen
2019-12-06 19:00 Enköpings SK HK Hammarby IF Bahcohallen
2019-12-06 19:00 Visby/Roma HK IF Vallentuna BK Visby Ishall
2019-12-08 16:00 Segeltorps IF Hanvikens SK Segeltorpshallen
2019-12-06 19:00 Hudiksvalls HC Strömsbro IF Glysishallen
2019-12-08 16:00 Väsby IK HK Sollentuna HC Vilundaparkens Ishall
2019-12-08 16:00 Huddinge IK Wings HC Arlanda Björkängshallen
2019-12-11 19:00 Hanvikens SK Hudiksvalls HC Tyresö Ishall
2019-12-11 19:00 Wings HC Arlanda Segeltorps IF Pinbackshallen
2019-12-11 19:00 Sollentuna HC Huddinge IK SVEAB Arena
2019-12-11 19:00 IF Vallentuna BK Väsby IK HK Vallentuna Ishall
2019-12-11 19:00 Hammarby IF Visby/Roma HK SDC-hallen
2019-12-11 19:00 Strömsbro IF Enköpings SK HK Testebo Arena

Med reservation för ändringar.

Spelschema Hockeyettan Södra
Spelschema Hockeyettan Västra
Spelschema Hockeyettan Norra