sön 15 sep Slut
Hockeylag BOD 5
Hockeylag AIF 1
sön 15 sep Slut
Hockeylag KIR 3
Hockeylag PIT 2
sön 15 sep Slut
Hockeylag OIK 1
Hockeylag TEG 2
sön 15 sep Slut
Hockeylag VHC 2
Hockeylag ORN 6
sön 15 sep Slut
Hockeylag LEJ 1
Hockeylag KAL 3
ons 18 sep Slut
Hockeylag ORN 1
Hockeylag BOD 3
ons 18 sep Slut
Hockeylag KAL 5
Hockeylag KIR 2
ons 18 sep Slut
Hockeylag TEG 2
Hockeylag LEJ 3
ons 18 sep Slut
Hockeylag PIT 2
Hockeylag OIK 3
lör 21 sep Slut
Hockeylag AIF 4
Hockeylag VHC 1
lör 21 sep Slut
Hockeylag OIK 6
Hockeylag LEJ 2
lör 21 sep Slut
Hockeylag PIT 4
Hockeylag ORN 1
sön 22 sep Slut
Hockeylag BOD 3
Hockeylag TEG 5
sön 22 sep Slut
Hockeylag KIR 3
Hockeylag VHC 2
ons 25 sep Slut
Hockeylag VHC 1
Hockeylag BOD 5
ons 25 sep Slut
Hockeylag KIR 3
Hockeylag AIF 7
ons 25 sep Slut
Hockeylag TEG 2
Hockeylag PIT 7
fre 27 sep Slut
Hockeylag BOD 6
Hockeylag KAL 2
lör 28 sep Slut
Hockeylag OIK 3
Hockeylag AIF 1
sön 29 sep Slut
Hockeylag ORN 4
Hockeylag AIF 1
sön 29 sep Slut
Hockeylag VHC 8
Hockeylag LEJ 2
ons 02 okt Slut
Hockeylag KIR 3
Hockeylag BOD 2
ons 02 okt Slut
Hockeylag PIT 5
Hockeylag LEJ 2
ons 02 okt Slut
Hockeylag ORN 3
Hockeylag TEG 7
fre 04 okt Slut
Hockeylag VHC 1
Hockeylag OIK 3
lör 05 okt Slut
Hockeylag TEG 5
Hockeylag KAL 3
sön 06 okt Slut
Hockeylag AIF 1
Hockeylag PIT 5
sön 06 okt Slut
Hockeylag LEJ 2
Hockeylag ORN 3
mån 07 okt Slut
Hockeylag TEG 2
Hockeylag VHC 1
ons 09 okt Slut
Hockeylag OIK 5
Hockeylag ORN 1
ons 09 okt Slut
Hockeylag PIT 3
Hockeylag KAL 2
tor 10 okt Slut
Hockeylag LEJ 1
Hockeylag BOD 4
lör 12 okt Slut
Hockeylag KIR 3
Hockeylag TEG 1
lör 12 okt Slut
Hockeylag KAL 4
Hockeylag ORN 0
sön 13 okt Slut
Hockeylag AIF 2
Hockeylag TEG 4
sön 13 okt Slut
Hockeylag PIT 10
Hockeylag VHC 3
ons 16 okt Slut
Hockeylag KAL 5
Hockeylag AIF 1
sön 20 okt 16:00
Hockeylag LEJ -
Hockeylag KIR -
sön 20 okt 16:00
Hockeylag TEG -
Hockeylag ORN -
sön 20 okt 16:00
Hockeylag BOD -
Hockeylag OIK -
sön 20 okt 16:00
Hockeylag AIF -
Hockeylag KAL -
fre 25 okt 19:00
Hockeylag BOD -
Hockeylag PIT -
lör 26 okt 16:00
Hockeylag AIF -
Hockeylag ORN -
lör 26 okt 18:00
Hockeylag VHC -
Hockeylag KAL -
sön 27 okt 15:00
Hockeylag KIR -
Hockeylag ORN -
mån 28 okt 19:00
Hockeylag PIT -
Hockeylag BOD -
ons 30 okt 19:00
Hockeylag LEJ -
Hockeylag OIK -
ons 30 okt 19:00
Hockeylag AIF -
Hockeylag KIR -
ons 30 okt 19:00
Hockeylag KAL -
Hockeylag TEG -

Fastställt spelschema Hockeyettan norra

Här är det fastställda spelordningen för Hockeyettan Norra.

Veckodag Datum Tid Hemma Borta Arena
Söndag 2019-09-15 16:00 Boden Kiruna AIF Björknäshallen
Söndag 2019-09-15 16:00 Kiruna IF Piteå Lombiahallen
Söndag 2019-09-15 16:00 Östersund Teg Östersund Arena
Söndag 2019-09-15 16:00 Vännäs Örnsköldsvik Vännäs Ishall
Söndag 2019-09-15 16:00 Lejon Kalix Skellefteå Kraft Arena
Onsdag 2019-09-18 19:00 Örnsköldsvik Boden Skyttishallen
Onsdag 2019-09-18 19:00 Kalix Kiruna IF PART Arena
Onsdag 2019-09-18 19:00 Teg Lejon A3 Arena
Onsdag 2019-09-18 19:00 Piteå Östersund LF Arena
Lördag 2019-09-21 16:00 Kiruna AIF Vännäs Lombiahallen
Lördag 2019-09-21 17:00 Piteå Örnsköldsvik LF Arena
Söndag 2019-09-22 16:00 Boden Teg Björknäshallen
Söndag 2019-09-22 16:00 Kiruna IF Vännäs Lombiahallen
Onsdag 2019-09-25 19:00 Vännäs Boden Vännäs Ishall
Onsdag 2019-09-25 19:00 Kiruna IF Kiruna AIF Lombiahallen
Onsdag 2019-10-30 19:00 Lejon Östersund Skellefteå Kraft Arena
Onsdag 2019-09-25 19:00 Teg Piteå A3 Arena
Fredag 2019-09-27 19:00 Boden Kalix Björknäshallen
Lördag 2019-09-28 16:00 Östersund Kiruna AIF Östersund Arena
Söndag 2019-09-29 16:00 Örnsköldsvik Kiruna AIF Skyttishallen
Söndag 2019-09-29 16:00 Vännäs Lejon Vännäs Ishall
Onsdag 2019-10-02 19:00 Kiruna IF Boden Lombiahallen
Onsdag 2019-10-02 19:00 Piteå Lejon LF Arena
Onsdag 2019-10-02 19:00 Örnsköldsvik Teg Skyttishallen
Onsdag 2019-11-13 19:00 Kalix Vännäs PART Arena
Fredag 2019-10-04 19:00 Vännäs Östersund Vännäs Ishall
Söndag 2019-10-06 16:00 Kiruna AIF Piteå Lombiahallen
Söndag 2019-10-06 16:00 Lejon Örnsköldsvik Skellefteå Kraft Arena
Söndag 2019-10-06 16:00 Teg Kalix A3 Arena
Måndag 2019-10-07 19:00 Teg Vännäs A3 Arena
Onsdag 2019-10-09 19:00 Östersund Örnsköldsvik Östersund Arena
Onsdag 2019-10-09 19:00 Piteå Kalix LF Arena
Torsdag 2019-10-10 19:00 Lejon Boden Skellefteå Kraft Arena
Lördag 2019-10-12 16:00 Kiruna IF Teg Lombiahallen
Lördag 2019-10-12 16:00 Kalix Örnsköldsvik PART Arena
Söndag 2019-10-13 16:00 Kiruna AIF Teg Lombiahallen
Söndag 2019-10-13 16:00 Piteå Vännäs LF Arena
Onsdag 2019-10-16 19:00 Kalix Kiruna AIF PART Arena
Onsdag 2019-10-16 19:00 Örnsköldsvik Lejon Skyttishallen
Söndag 2019-10-20 16:00 Lejon Kiruna IF Skellefteå Kraft Arena
Söndag 2019-10-20 16:00 Teg Örnsköldsvik A3 Arena
Söndag 2019-10-20 16:00 Boden Östersund Björknäshallen
Söndag 2019-10-20 16:00 Kiruna AIF Kalix Lombiahallen
Fredag 2019-10-25 19:00 Boden Piteå Björknäshallen
Lördag 2019-10-26 16:00 Kiruna AIF Örnsköldsvik Lombiahallen
Lördag 2019-10-26 18:00 Vännäs Kalix Vännäs Ishall
Söndag 2019-10-27 15:00 Kiruna IF Örnsköldsvik Lombiahallen
Lördag 2019-09-21 16:00 Östersund Lejon Östersund Arena
Onsdag 2019-10-30 19:00 Piteå Boden LF Arena
Onsdag 2019-10-30 19:00 Kiruna AIF Kiruna IF Lombiahallen
Onsdag 2019-10-30 19:00 Kalix Teg PART Arena
Lördag 2019-11-02 16:00 Vännäs Kiruna AIF Vännäs Ishall
Lördag 2019-11-02 16:00 Östersund Boden Östersund Arena
Lördag 2019-11-02 16:00 Örnsköldsvik Piteå Skyttishallen
Söndag 2019-11-03 16:00 Teg Kiruna AIF A3 Arena
Onsdag 2019-11-06 19:00 Kalix Piteå PART Arena
Onsdag 2019-11-06 19:00 Boden Lejon Björknäshallen
Onsdag 2019-11-06 19:00 Östersund Vännäs Östersund Arena
Lördag 2019-11-09 16:00 Kiruna AIF Östersund Lombiahallen
Lördag 2019-11-09 16:00 Örnsköldsvik Kalix Skyttishallen
Söndag 2019-11-10 16:00 Teg Boden A3 Arena
Söndag 2019-11-10 16:00 Lejon Vännäs Skellefteå Kraft Arena
Söndag 2019-11-10 16:00 Kiruna IF Östersund Lombiahallen
Onsdag 2019-11-13 19:00 Pitep Teg LF Arena
Torsdag 2019-11-14 19:00 Boden Kiruna IF Björknäshallen
Lördag 2019-11-16 16:00 Östersund Kiruna IF Östersund Arena
Söndag 2019-11-17 15:00 Örnsköldsvik Kiruna IF Skyttishallen
Söndag 2019-11-17 16:00 Piteå Kiruna AIF LF Arena
Måndag 2019-11-18 19:00 Kalix Boden PART Arena
Onsdag 2019-11-20 19:00 Lejon Piteå Skellefteå Kraft Arena
Onsdag 2019-11-20 19:00 Örnsköldsvik Östersund Skyttishallen
Lördag 2019-11-23 16:00 Kiruna AIF Lejon Lombiahallen
Lördag 2019-11-23 18:00 Vännäs Piteå Vännäs Ishall
Söndag 2019-11-24 16:00 Kiruna IF Lejon Lombiahallen
Söndag 2019-11-24 16:00 Kalix Östersund PART Arena
Lördag 2019-11-30 16:00 Vännäs Kiruna IF Vännäs Ishall
Söndag 2019-12-01 16:00 Teg Kiruna IF A3 Arena
Söndag 2019-12-01 16:00 Östersund Kalix Östersund Arena
Onsdag 2019-11-27 19:00 Lejon Teg Skellefteå Kraft Arena
Onsdag 2019-12-04 19:00 Boden Vännäs Björknäshallen
Lördag 2019-12-07 18:00 Östersund Piteå Östersund Arena
Söndag 2019-12-08 16:00 Lejon Kiruna AIF Skellefteå Kraft Arena
Söndag 2019-12-08 16:00 Vännäs Teg Vännäs Ishall
Söndag 2019-12-08 16:00 Boden Örnsköldsvik Björknäshallen
Söndag 2019-12-08 16:00 Kiruna IF Kalix Lombiahallen
Onsdag 2019-12-11 19:00 Kiruna AIF Boden Lombiahallen
Onsdag 2019-12-11 19:00 Piteå Kiruna IF LF Arena
Onsdag 2019-12-11 19:00 Kalix Lejon PART Arena
Onsdag 2019-12-11 19:00 Örnsköldsvik Vännäs Skyttishallen
Onsdag 2019-12-11 19:00 Teg Östersund A3 Arena

Med reservation för ändringar.

Spelschema Hockeyettan Södra
Spelschema Hockeyettan Västra
Spelschema Hockeyettan Östra (spikas 13/6)