Fastställt spelschema Hockeyettan norra
Här är det fastställda spelordningen för Hockeyettan Norra.
Veckodag | Datum | Tid | Hemma | Borta | Arena |
Söndag | 2019-09-15 | 16:00 | Boden | Kiruna AIF | Björknäshallen |
Söndag | 2019-09-15 | 16:00 | Kiruna IF | Piteå | Lombiahallen |
Söndag | 2019-09-15 | 16:00 | Östersund | Teg | Östersund Arena |
Söndag | 2019-09-15 | 16:00 | Vännäs | Örnsköldsvik | Vännäs Ishall |
Söndag | 2019-09-15 | 16:00 | Lejon | Kalix | Skellefteå Kraft Arena |
Onsdag | 2019-09-18 | 19:00 | Örnsköldsvik | Boden | Skyttishallen |
Onsdag | 2019-09-18 | 19:00 | Kalix | Kiruna IF | PART Arena |
Onsdag | 2019-09-18 | 19:00 | Teg | Lejon | A3 Arena |
Onsdag | 2019-09-18 | 19:00 | Piteå | Östersund | LF Arena |
Lördag | 2019-09-21 | 16:00 | Kiruna AIF | Vännäs | Lombiahallen |
Lördag | 2019-09-21 | 17:00 | Piteå | Örnsköldsvik | LF Arena |
Söndag | 2019-09-22 | 16:00 | Boden | Teg | Björknäshallen |
Söndag | 2019-09-22 | 16:00 | Kiruna IF | Vännäs | Lombiahallen |
Onsdag | 2019-09-25 | 19:00 | Vännäs | Boden | Vännäs Ishall |
Onsdag | 2019-09-25 | 19:00 | Kiruna IF | Kiruna AIF | Lombiahallen |
Onsdag | 2019-10-30 | 19:00 | Lejon | Östersund | Skellefteå Kraft Arena |
Onsdag | 2019-09-25 | 19:00 | Teg | Piteå | A3 Arena |
Fredag | 2019-09-27 | 19:00 | Boden | Kalix | Björknäshallen |
Lördag | 2019-09-28 | 16:00 | Östersund | Kiruna AIF | Östersund Arena |
Söndag | 2019-09-29 | 16:00 | Örnsköldsvik | Kiruna AIF | Skyttishallen |
Söndag | 2019-09-29 | 16:00 | Vännäs | Lejon | Vännäs Ishall |
Onsdag | 2019-10-02 | 19:00 | Kiruna IF | Boden | Lombiahallen |
Onsdag | 2019-10-02 | 19:00 | Piteå | Lejon | LF Arena |
Onsdag | 2019-10-02 | 19:00 | Örnsköldsvik | Teg | Skyttishallen |
Onsdag | 2019-11-13 | 19:00 | Kalix | Vännäs | PART Arena |
Fredag | 2019-10-04 | 19:00 | Vännäs | Östersund | Vännäs Ishall |
Söndag | 2019-10-06 | 16:00 | Kiruna AIF | Piteå | Lombiahallen |
Söndag | 2019-10-06 | 16:00 | Lejon | Örnsköldsvik | Skellefteå Kraft Arena |
Söndag | 2019-10-06 | 16:00 | Teg | Kalix | A3 Arena |
Måndag | 2019-10-07 | 19:00 | Teg | Vännäs | A3 Arena |
Onsdag | 2019-10-09 | 19:00 | Östersund | Örnsköldsvik | Östersund Arena |
Onsdag | 2019-10-09 | 19:00 | Piteå | Kalix | LF Arena |
Torsdag | 2019-10-10 | 19:00 | Lejon | Boden | Skellefteå Kraft Arena |
Lördag | 2019-10-12 | 16:00 | Kiruna IF | Teg | Lombiahallen |
Lördag | 2019-10-12 | 16:00 | Kalix | Örnsköldsvik | PART Arena |
Söndag | 2019-10-13 | 16:00 | Kiruna AIF | Teg | Lombiahallen |
Söndag | 2019-10-13 | 16:00 | Piteå | Vännäs | LF Arena |
Onsdag | 2019-10-16 | 19:00 | Kalix | Kiruna AIF | PART Arena |
Onsdag | 2019-10-16 | 19:00 | Örnsköldsvik | Lejon | Skyttishallen |
Söndag | 2019-10-20 | 16:00 | Lejon | Kiruna IF | Skellefteå Kraft Arena |
Söndag | 2019-10-20 | 16:00 | Teg | Örnsköldsvik | A3 Arena |
Söndag | 2019-10-20 | 16:00 | Boden | Östersund | Björknäshallen |
Söndag | 2019-10-20 | 16:00 | Kiruna AIF | Kalix | Lombiahallen |
Fredag | 2019-10-25 | 19:00 | Boden | Piteå | Björknäshallen |
Lördag | 2019-10-26 | 16:00 | Kiruna AIF | Örnsköldsvik | Lombiahallen |
Lördag | 2019-10-26 | 18:00 | Vännäs | Kalix | Vännäs Ishall |
Söndag | 2019-10-27 | 15:00 | Kiruna IF | Örnsköldsvik | Lombiahallen |
Lördag | 2019-09-21 | 16:00 | Östersund | Lejon | Östersund Arena |
Onsdag | 2019-10-30 | 19:00 | Piteå | Boden | LF Arena |
Onsdag | 2019-10-30 | 19:00 | Kiruna AIF | Kiruna IF | Lombiahallen |
Onsdag | 2019-10-30 | 19:00 | Kalix | Teg | PART Arena |
Lördag | 2019-11-02 | 16:00 | Vännäs | Kiruna AIF | Vännäs Ishall |
Lördag | 2019-11-02 | 16:00 | Östersund | Boden | Östersund Arena |
Lördag | 2019-11-02 | 16:00 | Örnsköldsvik | Piteå | Skyttishallen |
Söndag | 2019-11-03 | 16:00 | Teg | Kiruna AIF | A3 Arena |
Onsdag | 2019-11-06 | 19:00 | Kalix | Piteå | PART Arena |
Onsdag | 2019-11-06 | 19:00 | Boden | Lejon | Björknäshallen |
Onsdag | 2019-11-06 | 19:00 | Östersund | Vännäs | Östersund Arena |
Lördag | 2019-11-09 | 16:00 | Kiruna AIF | Östersund | Lombiahallen |
Lördag | 2019-11-09 | 16:00 | Örnsköldsvik | Kalix | Skyttishallen |
Söndag | 2019-11-10 | 16:00 | Teg | Boden | A3 Arena |
Söndag | 2019-11-10 | 16:00 | Lejon | Vännäs | Skellefteå Kraft Arena |
Söndag | 2019-11-10 | 16:00 | Kiruna IF | Östersund | Lombiahallen |
Onsdag | 2019-11-13 | 19:00 | Pitep | Teg | LF Arena |
Torsdag | 2019-11-14 | 19:00 | Boden | Kiruna IF | Björknäshallen |
Lördag | 2019-11-16 | 16:00 | Östersund | Kiruna IF | Östersund Arena |
Söndag | 2019-11-17 | 15:00 | Örnsköldsvik | Kiruna IF | Skyttishallen |
Söndag | 2019-11-17 | 16:00 | Piteå | Kiruna AIF | LF Arena |
Måndag | 2019-11-18 | 19:00 | Kalix | Boden | PART Arena |
Onsdag | 2019-11-20 | 19:00 | Lejon | Piteå | Skellefteå Kraft Arena |
Onsdag | 2019-11-20 | 19:00 | Örnsköldsvik | Östersund | Skyttishallen |
Lördag | 2019-11-23 | 16:00 | Kiruna AIF | Lejon | Lombiahallen |
Lördag | 2019-11-23 | 18:00 | Vännäs | Piteå | Vännäs Ishall |
Söndag | 2019-11-24 | 16:00 | Kiruna IF | Lejon | Lombiahallen |
Söndag | 2019-11-24 | 16:00 | Kalix | Östersund | PART Arena |
Lördag | 2019-11-30 | 16:00 | Vännäs | Kiruna IF | Vännäs Ishall |
Söndag | 2019-12-01 | 16:00 | Teg | Kiruna IF | A3 Arena |
Söndag | 2019-12-01 | 16:00 | Östersund | Kalix | Östersund Arena |
Onsdag | 2019-11-27 | 19:00 | Lejon | Teg | Skellefteå Kraft Arena |
Onsdag | 2019-12-04 | 19:00 | Boden | Vännäs | Björknäshallen |
Lördag | 2019-12-07 | 18:00 | Östersund | Piteå | Östersund Arena |
Söndag | 2019-12-08 | 16:00 | Lejon | Kiruna AIF | Skellefteå Kraft Arena |
Söndag | 2019-12-08 | 16:00 | Vännäs | Teg | Vännäs Ishall |
Söndag | 2019-12-08 | 16:00 | Boden | Örnsköldsvik | Björknäshallen |
Söndag | 2019-12-08 | 16:00 | Kiruna IF | Kalix | Lombiahallen |
Onsdag | 2019-12-11 | 19:00 | Kiruna AIF | Boden | Lombiahallen |
Onsdag | 2019-12-11 | 19:00 | Piteå | Kiruna IF | LF Arena |
Onsdag | 2019-12-11 | 19:00 | Kalix | Lejon | PART Arena |
Onsdag | 2019-12-11 | 19:00 | Örnsköldsvik | Vännäs | Skyttishallen |
Onsdag | 2019-12-11 | 19:00 | Teg | Östersund | A3 Arena |
Med reservation för ändringar.
Spelschema Hockeyettan Södra
Spelschema Hockeyettan Västra
Spelschema Hockeyettan Östra (spikas 13/6)