fre 13 sep Slut
Hockeylag VRH 2
Hockeylag HIF 1
lör 14 sep Slut
Hockeylag STR 1
Hockeylag WIN 2
sön 15 sep Slut
Hockeylag VSB 5
Hockeylag VRH 4
sön 15 sep Slut
Hockeylag HAN 4
Hockeylag ESK 5
sön 15 sep Slut
Hockeylag HHC 5
Hockeylag SHC 0
sön 15 sep Slut
Hockeylag SEG 2
Hockeylag VBK 5
sön 15 sep Slut
Hockeylag HUD 4
Hockeylag HIF 3
ons 18 sep Slut
Hockeylag VBK 0
Hockeylag HHC 5
ons 18 sep Slut
Hockeylag SHC 3
Hockeylag STR 4
ons 18 sep Slut
Hockeylag WIN 8
Hockeylag HAN 2
ons 18 sep Slut
Hockeylag ESK 2
Hockeylag VSB 4
ons 18 sep Slut
Hockeylag HIF 5
Hockeylag SEG 8
fre 20 sep Slut
Hockeylag VRH 6
Hockeylag HUD 3
sön 22 sep Slut
Hockeylag STR 1
Hockeylag VBK 5
sön 22 sep Slut
Hockeylag HHC 5
Hockeylag HIF 1
sön 22 sep Slut
Hockeylag SEG 1
Hockeylag VRH 3
sön 22 sep Slut
Hockeylag WIN 6
Hockeylag ESK 3
sön 22 sep Slut
Hockeylag SHC 5
Hockeylag HAN 2
mån 23 sep Slut
Hockeylag HUD 4
Hockeylag VSB 3
ons 25 sep Slut
Hockeylag VSB 4
Hockeylag SEG 0
ons 25 sep Slut
Hockeylag HIF 5
Hockeylag STR 9
ons 25 sep Slut
Hockeylag VBK 5
Hockeylag HAN 3
ons 25 sep Slut
Hockeylag SHC 3
Hockeylag WIN 4
ons 25 sep Slut
Hockeylag ESK 2
Hockeylag HUD 5
fre 27 sep Slut
Hockeylag VRH 1
Hockeylag HHC 2
lör 28 sep Slut
Hockeylag STR 4
Hockeylag VRH 1
sön 29 sep Slut
Hockeylag HAN 3
Hockeylag HIF 2
sön 29 sep Slut
Hockeylag HHC 2
Hockeylag VSB 3
sön 29 sep Slut
Hockeylag SEG 5
Hockeylag HUD 4
sön 29 sep Slut
Hockeylag SHC 2
Hockeylag ESK 3
sön 29 sep Slut
Hockeylag WIN 1
Hockeylag VBK 4
ons 02 okt Slut
Hockeylag HUD 2
Hockeylag HHC 3
ons 02 okt Slut
Hockeylag VSB 6
Hockeylag STR 2
ons 02 okt Slut
Hockeylag HIF 1
Hockeylag WIN 4
ons 02 okt Slut
Hockeylag VBK 2
Hockeylag SHC 3
ons 02 okt Slut
Hockeylag ESK 3
Hockeylag SEG 4
fre 04 okt Slut
Hockeylag VRH 1
Hockeylag HAN 0
sön 06 okt Slut
Hockeylag WIN 1
Hockeylag VRH 2
ons 09 okt Slut
Hockeylag HAN 1
Hockeylag VSB 3
ons 09 okt Slut
Hockeylag STR 4
Hockeylag HUD 2
ons 09 okt Slut
Hockeylag HHC 5
Hockeylag SEG 3
ons 09 okt Slut
Hockeylag VBK 1
Hockeylag ESK 2
ons 09 okt Slut
Hockeylag SHC 6
Hockeylag HIF 1
fre 11 okt Slut
Hockeylag VRH 3
Hockeylag SHC 0
fre 11 okt Slut
Hockeylag ESK 2
Hockeylag HHC 4
sön 13 okt Slut
Hockeylag SEG 3
Hockeylag STR 6
sön 13 okt Slut
Hockeylag VSB 4
Hockeylag WIN 7
sön 13 okt Slut
Hockeylag HIF 5
Hockeylag VBK 3
sön 13 okt Slut
Hockeylag HUD 8
Hockeylag HAN 2
ons 16 okt Slut
Hockeylag HAN 4
Hockeylag STR 5
ons 16 okt Slut
Hockeylag VSB 3
Hockeylag HIF 0
ons 16 okt Slut
Hockeylag VBK 4
Hockeylag HUD 2
ons 16 okt Slut
Hockeylag SHC 3
Hockeylag SEG 1
ons 16 okt Slut
Hockeylag HHC 1
Hockeylag WIN 2
fre 18 okt Slut
Hockeylag VRH 5
Hockeylag ESK 3
fre 18 okt Slut
Hockeylag STR 3
Hockeylag HHC 5
sön 20 okt 15:00
Hockeylag VBK -
Hockeylag VRH -
sön 20 okt 16:00
Hockeylag HAN -
Hockeylag SEG -
sön 20 okt 16:00
Hockeylag SHC -
Hockeylag VSB -
sön 20 okt 16:00
Hockeylag WIN -
Hockeylag HUD -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag HHC -
Hockeylag HAN -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag SEG -
Hockeylag WIN -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag HUD -
Hockeylag SHC -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag VSB -
Hockeylag VBK -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag ESK -
Hockeylag STR -
fre 25 okt 19:00
Hockeylag HAN -
Hockeylag VRH -
sön 27 okt 16:00
Hockeylag HIF -
Hockeylag ESK -
sön 27 okt 16:00
Hockeylag SHC -
Hockeylag HHC -
sön 27 okt 16:00
Hockeylag HUD -
Hockeylag VRH -

Fastställt spelschema Hockeyettan östra

Här är det fastställda spelordningen för Hockeyettan Östra.

Datum Tid Hemma Borta Arena
2019-09-13 19:00 Visby/Roma HK Hammarby IF Visby Ishall
2019-09-15 16:00 Hanvikens SK Enköpings SK HK Tyresö Ishall
2019-09-14 16:00 Strömsbro IF Wings HC Arlanda Testebo Arena
2019-09-15 16:00 Hudiksvalls HC Sollentuna HC Glysishallen
2019-09-15 16:00 Segeltorps IF IF Vallentuna BK Segeltorpshallen
2019-09-15 16:00 Huddinge IK Hammarby IF Björkängshallen
2019-09-15 15.00 Väsby IK HK Visby/Roma HK Vilundaparkens Ishall
2019-09-18 19:00 Hammarby IF Segeltorps IF SDC-hallen
2019-09-18 19:00 IF Vallentuna BK Hudiksvalls HC Vallentuna Ishall
2019-09-18 19:00 Sollentuna HC Strömsbro IF SVEAB Arena
2019-09-18 19:00 Wings HC Arlanda Hanvikens SK Pinbackshallen
2019-09-18 19:00 Enköpings SK HK Väsby IK HK Bahcohallen
2019-09-20 19:00 Visby/Roma HK Huddinge IK Visby Ishall
2019-09-22 16:00 Sollentuna HC Hanvikens SK SVEAB Arena
2019-09-22 16:00 Strömsbro IF IF Vallentuna BK Testebo Arena
2019-09-22 16:00 Hudiksvalls HC Hammarby IF Glysishallen
2019-09-22 16:00 Segeltorps IF Visby/Roma HK Segeltorpshallen
2019-09-22 16:00 Wings HC Arlanda Enköpings SK HK Pinbackshallen
2019-09-23 19:00 Huddinge IK Väsby IK HK Björkängshallen
2019-09-25 19:00 Väsby IK HK Segeltorps IF Vilundaparkens Ishall
2019-09-25 19:00 Hammarby IF Strömsbro IF SDC-hallen
2019-09-25 19:00 IF Vallentuna BK Hanvikens SK Vallentuna Ishall
2019-09-25 19:00 Sollentuna HC Wings HC Arlanda SVEAB Arena
2019-09-25 19:00 Enköpings SK HK Huddinge IK Bahcohallen
2019-09-27 19:00 Visby/Roma HK Hudiksvalls HC Visby Ishall
2019-09-29 16:00 Hanvikens SK Hammarby IF Tyresö Ishall
2019-09-28 16:00 Strömsbro IF Visby/Roma HK Testebo Arena
2019-09-29 16:00 Hudiksvalls HC Väsby IK HK Glysishallen
2019-09-29 16:00 Segeltorps IF Huddinge IK Segeltorpshallen
2019-09-29 16:00 Sollentuna HC Enköpings SK HK SVEAB Arena
2019-09-29 16:00 Wings HC Arlanda IF Vallentuna BK Pinbackshallen
2019-10-02 19:00 Huddinge IK Hudiksvalls HC Björkängshallen
2019-10-02 19:00 Väsby IK HK Strömsbro IF Vilundaparkens Ishall
2019-10-02 19:00 Hammarby IF Wings HC Arlanda SDC-hallen
2019-10-02 19:00 IF Vallentuna BK Sollentuna HC Vallentuna Ishall
2019-10-02 19:00 Enköpings SK HK Segeltorps IF Bahcohallen
2019-10-04 19:00 Visby/Roma HK Hanvikens SK Visby Ishall
2019-10-06 16:00 Wings HC Arlanda Visby/Roma HK Pinbackshallen
2019-10-09 19:00 Hanvikens SK Väsby IK HK Tyresö Ishall
2019-10-09 19:00 Strömsbro IF Huddinge IK Testebo Arena
2019-10-09 19:00 Hudiksvalls HC Segeltorps IF Glysishallen
2019-10-09 19:00 IF Vallentuna BK Enköpings SK HK Vallentuna Ishall
2019-10-09 19:00 Sollentuna HC Hammarby IF SVEAB Arena
2019-10-11 19:00 Visby/Roma HK Sollentuna HC Visby Ishall
2019-10-11 19:00 Enköpings SK HK Hudiksvalls HC Bahcohallen
2019-10-13 16:00 Segeltorps IF Strömsbro IF Segeltorpshallen
2019-10-13 16:00 Huddinge IK Hanvikens SK Björkängshallen
2019-10-13 16:00 Väsby IK HK Wings HC Arlanda Vilundaparkens Ishall
2019-10-13 16:00 Hammarby IF IF Vallentuna BK SDC-hallen
2019-10-16 19:00 Hanvikens SK Strömsbro IF Tyresö Ishall
2019-10-16 19:00 Väsby IK HK Hammarby IF Vilundaparkens Ishall
2019-10-16 19:00 IF Vallentuna BK Huddinge IK Vallentuna Ishall
2019-10-16 19:00 Sollentuna HC Segeltorps IF SVEAB Arena
2019-10-16 19:00 Hudiksvalls HC Wings HC Arlanda Glysishallen
2019-10-18 19:00 Visby/Roma HK Enköpings SK HK Visby Ishall
2019-10-20 16:00 Hanvikens SK Segeltorps IF Tyresö Ishall
2019-10-18 19:00 Strömsbro IF Hudiksvalls HC Testebo Arena
2019-10-20 16:00 IF Vallentuna BK Visby/Roma HK Vallentuna Ishall
2019-10-20 16:00 Sollentuna HC Väsby IK HK SVEAB Arena
2019-10-20 16:00 Wings HC Arlanda Huddinge IK Pinbackshallen
2019-10-23 19:00 Hudiksvalls HC Hanvikens SK Glysishallen
2019-10-23 19:00 Segeltorps IF Wings HC Arlanda Segeltorpshallen
2019-10-23 19:00 Huddinge IK Sollentuna HC Björkängshallen
2019-10-23 19:00 Väsby IK HK IF Vallentuna BK Vilundaparkens Ishall
2019-10-23 19:00 Enköpings SK HK Strömsbro IF Bahcohallen
2019-10-25 19:00 Hanvikens SK Visby/Roma HK Tyresö Ishall
2019-10-27 16:00 Hammarby IF Enköpings SK HK SDC-hallen
2019-10-27 16:00 Huddinge IK Visby/Roma HK Björkängshallen
2019-11-01 19:00 Visby/Roma HK Väsby IK HK Visby Ishall
2019-11-03 16:00 Enköpings SK HK Hanvikens SK Bahcohallen
2019-11-03 16:00 Wings HC Arlanda Strömsbro IF Pinbackshallen
2019-10-27 16.00 Sollentuna HC Hudiksvalls HC SVEAB Arena
2019-11-03 16:00 IF Vallentuna BK Segeltorps IF Vallentuna Ishall
2019-11-03 16:00 Hammarby IF Huddinge IK SDC-hallen
2019-11-06 19:00 Segeltorps IF Hammarby IF Segeltorpshallen
2019-11-06 19:00 Hudiksvalls HC IF Vallentuna BK Glysishallen
2019-11-06 19:00 Strömsbro IF Sollentuna HC Testebo Arena
2019-11-06 19:00 Hanvikens SK Wings HC Arlanda Tyresö Ishall
2019-11-06 19:00 Väsby IK HK Enköpings SK HK Vilundaparkens Ishall
2019-11-08 19:00 Visby/Roma HK Segeltorps IF Visby Ishall
2019-11-08 19:00 Enköpings SK HK Wings HC Arlanda Bahcohallen
2019-11-10 16:00 Hanviken SK Sollentuna HC Tyresö Ishall
2019-11-10 16:00 IF Vallentuna BK Strömsbro IF Vallentuna Ishall
2019-11-10 16:00 Hammarby IF Hudiksvalls HC SDC-hallen
2019-11-11 19:00 Väsby IK HK Huddinge IK Vilundaparkens Ishall
2019-11-13 19:00 Segeltorps IF Väsby IK HK Segeltorpshallen
2019-11-13 19:00 Strömsbro IF Hammarby IF Testebo Arena
2019-11-13 19:00 Hanvikens SK IF Vallentuna BK Tyresö Ishall
2019-11-13 19:00 Wings HC Arlanda Sollentuna HC Pinbackshallen
2019-11-13 19:00 Huddinge IK Enköpings SK HK Björkängshallen
2019-11-15 19:00 Visby/Roma HK Strömsbro IF Visby Ishall
2019-11-15 19:00 Enköpings SK HK Sollentuna HC Bahcohallen
2019-11-17 16:00 Hammarby IF Hanvikens SK SDC-hallen
2019-11-17 16:00 Väsby IK HK Hudiksvalls HC Vilundaparkens Ishall
2019-11-17 16:00 Huddinge IK Segeltorps IF Björkängshallen
2019-11-17 16:00 IF Vallentuna BK Wings HC Arlanda Vallentuna Ishall
2019-11-20 19:00 Hudiksvalls HC Huddinge IK Glysishallen
2019-11-20 19:00 Strömsbro IF Väsby IK HK Testebo Arena
2019-11-20 19:00 Wings HC Arlanda Hammarby IF Pinbackshallen
2019-11-20 19:00 Sollentuna HC IF Vallentuna BK SVEAB Arena
2019-11-20 19:00 Segeltorps IF Enköpings SK HK Segeltorpshallen
2019-11-23 16:00 Hudiksvalls HC Visby/Roma HK Glysishallen
2019-11-24 15:00 Enköpings SK HK Visby/Roma HK Bahcohallen
2019-11-27 19:00 Väsby IK HK Hanvikens SK Vilundaparkens Ishall
2019-11-27 19:00 Huddinge IK Strömsbro IF Björkängshallen
2019-11-27 19:00 Segeltorps IF Hudiksvalls HC Segeltorpshallen
2019-11-27 19:00 Enköpings SK HK IF Vallentuna BK Bahcohallen
2019-11-27 19:00 Hammarby IF Sollentuna HC SDC-hallen
2019-11-29 19:00 Visby/Roma HK Wings HC Arlanda Visby Ishall
2019-11-30 16:00 Strömsbro IF Segeltorps IF Testebo Arena
2019-12-01 16:00 Hanvikens SK Huddinge IK Tyresö Ishall
2019-12-01 16:00 Wings HC Arlanda Väsby IK HK Pinbackshallen
2019-12-01 15:00 Sollentuna HC Visby/Roma HK SVEAB Arena
2019-12-01 16:00 IF Vallentuna BK Hammarby IF Vallentuna Ishall
2019-12-01 16:00 Hudiksvalls HC Enköpings SK HK Glysishallen
2019-12-04 19:00 Strömsbro IF Hanvikens SK Testebo Arena
2019-12-04 19:00 Hammarby IF Väsby IK HK SDC-hallen
2019-12-04 19:00 Huddinge IK IF Vallentuna BK Björkängshallen
2019-12-04 19:00 Segeltorps IF Sollentuna HC Segeltorpshallen
2019-12-04 19:00 Wings HC Arlanda Hudiksvalls HC Pinbackshallen
2019-12-06 19:00 Enköpings SK HK Hammarby IF Bahcohallen
2019-12-06 19:00 Visby/Roma HK IF Vallentuna BK Visby Ishall
2019-12-08 16:00 Segeltorps IF Hanvikens SK Segeltorpshallen
2019-12-06 19:00 Hudiksvalls HC Strömsbro IF Glysishallen
2019-12-08 16:00 Väsby IK HK Sollentuna HC Vilundaparkens Ishall
2019-12-08 16:00 Huddinge IK Wings HC Arlanda Björkängshallen
2019-12-11 19:00 Hanvikens SK Hudiksvalls HC Tyresö Ishall
2019-12-11 19:00 Wings HC Arlanda Segeltorps IF Pinbackshallen
2019-12-11 19:00 Sollentuna HC Huddinge IK SVEAB Arena
2019-12-11 19:00 IF Vallentuna BK Väsby IK HK Vallentuna Ishall
2019-12-11 19:00 Hammarby IF Visby/Roma HK SDC-hallen
2019-12-11 19:00 Strömsbro IF Enköpings SK HK Testebo Arena

Med reservation för ändringar.

Spelschema Hockeyettan Södra
Spelschema Hockeyettan Västra
Spelschema Hockeyettan Norra