lör 14 sep Slut
Hockeylag SUR 1
Hockeylag GRU 5
sön 15 sep Slut
Hockeylag FOR 2
Hockeylag NYK 1
sön 15 sep Slut
Hockeylag KPN 1
Hockeylag BHF 3
sön 15 sep Slut
Hockeylag LND 0
Hockeylag MAR 6
sön 15 sep Slut
Hockeylag KUM 3
Hockeylag LIN 6
sön 15 sep Slut
Hockeylag MAL 2
Hockeylag SIK 4
ons 18 sep Slut
Hockeylag SIK 8
Hockeylag KUM 1
ons 18 sep Slut
Hockeylag LIN 3
Hockeylag SUR 0
ons 18 sep Slut
Hockeylag GRU 3
Hockeylag LND 1
ons 18 sep Slut
Hockeylag MAR 3
Hockeylag FOR 0
ons 18 sep Slut
Hockeylag NYK 2
Hockeylag KPN 3
ons 18 sep Slut
Hockeylag BHF 8
Hockeylag MAL 2
lör 21 sep Slut
Hockeylag SUR 4
Hockeylag SIK 3
lör 21 sep Slut
Hockeylag FOR 2
Hockeylag GRU 1
sön 22 sep 16:00
Hockeylag KPN -
Hockeylag MAR -
sön 22 sep 16:00
Hockeylag LND -
Hockeylag LIN -
sön 22 sep 16:00
Hockeylag KUM -
Hockeylag MAL -
sön 22 sep 16:00
Hockeylag NYK -
Hockeylag BHF -
ons 25 sep 19:00
Hockeylag MAL -
Hockeylag SUR -
ons 25 sep 19:00
Hockeylag SIK -
Hockeylag LND -
ons 25 sep 19:00
Hockeylag LIN -
Hockeylag FOR -
ons 25 sep 19:00
Hockeylag GRU -
Hockeylag KPN -
ons 25 sep 19:00
Hockeylag MAR -
Hockeylag NYK -
ons 25 sep 19:00
Hockeylag BHF -
Hockeylag KUM -
fre 27 sep 19:00
Hockeylag FOR -
Hockeylag SIK -
lör 28 sep 16:00
Hockeylag SUR -
Hockeylag KUM -
sön 29 sep 16:00
Hockeylag KPN -
Hockeylag LIN -
sön 29 sep 16:00
Hockeylag LND -
Hockeylag MAL -
sön 29 sep 16:00
Hockeylag NYK -
Hockeylag GRU -
mån 30 sep 19:00
Hockeylag MAR -
Hockeylag BHF -
ons 02 okt 19:00
Hockeylag KUM -
Hockeylag LND -
ons 02 okt 19:00
Hockeylag MAL -
Hockeylag FOR -
ons 02 okt 19:00
Hockeylag SIK -
Hockeylag KPN -
ons 02 okt 19:00
Hockeylag LIN -
Hockeylag NYK -
ons 02 okt 19:00
Hockeylag BHF -
Hockeylag SUR -

Fredagens matcher: Troja Ljungby mot Kristianstad i söder och Piteå – Teg i norr.

Matchandet fortsätter och nu är det bara veckor kvar till nedsläpp i serien.
Troja-Ljungby åker på Cup i Tingsryd och möter HockeyAllsvenskans nykomling Kristianstad.
I norr spelar Kalix mot finska RoKi och Piteå tar emot Teg.

Matcherna:
RoKi – Kalix
Piteå – Teg
Borlänge – Forshaga
Tyringe – Malmö Red J20
Kristianstad  – Troja-Ljungby