fre 25 okt Slut
Hockeylag BOD 5
Hockeylag PIT 3
lör 26 okt Slut
Hockeylag AIF 5
Hockeylag ORN 3
lör 26 okt Slut
Hockeylag VHC 0
Hockeylag KAL 3
sön 27 okt Slut
Hockeylag KIR 5
Hockeylag ORN 2
mån 28 okt Slut
Hockeylag PIT 1
Hockeylag BOD 0
ons 30 okt Slut
Hockeylag LEJ 0
Hockeylag OIK 8
ons 30 okt Slut
Hockeylag AIF 4
Hockeylag KIR 1
ons 30 okt Slut
Hockeylag KAL 5
Hockeylag TEG 1
lör 02 nov Slut
Hockeylag VHC 2
Hockeylag AIF 3
lör 02 nov Slut
Hockeylag OIK 3
Hockeylag BOD 0
lör 02 nov Slut
Hockeylag ORN 1
Hockeylag PIT 5
sön 03 nov Slut
Hockeylag TEG 6
Hockeylag AIF 3
ons 06 nov Slut
Hockeylag KAL 2
Hockeylag PIT 4
ons 06 nov Slut
Hockeylag BOD 1
Hockeylag LEJ 2
ons 06 nov Slut
Hockeylag OIK 6
Hockeylag VHC 2
lör 09 nov Slut
Hockeylag LEJ 4
Hockeylag VHC 3
lör 09 nov Slut
Hockeylag ORN 2
Hockeylag KAL 0
lör 09 nov Slut
Hockeylag AIF 3
Hockeylag OIK 8
sön 10 nov Slut
Hockeylag KIR 5
Hockeylag OIK 1
ons 13 nov Slut
Hockeylag KAL 3
Hockeylag VHC 4
ons 13 nov Slut
Hockeylag PIT 1
Hockeylag TEG 2
tor 14 nov Slut
Hockeylag BOD 3
Hockeylag KIR 0
lör 16 nov Slut
Hockeylag OIK 2
Hockeylag KIR 1
sön 17 nov Slut
Hockeylag ORN
Hockeylag KIR
mån 18 nov 19:00
Hockeylag KAL -
Hockeylag BOD -
ons 20 nov 19:00
Hockeylag LEJ -
Hockeylag PIT -
ons 20 nov 19:00
Hockeylag ORN -
Hockeylag OIK -
lör 23 nov 16:00
Hockeylag TEG -
Hockeylag BOD -
lör 23 nov 16:00
Hockeylag AIF -
Hockeylag LEJ -
lör 23 nov 18:00
Hockeylag VHC -
Hockeylag PIT -
sön 24 nov 16:00
Hockeylag KIR -
Hockeylag LEJ -
sön 24 nov 16:00
Hockeylag KAL -
Hockeylag OIK -
ons 27 nov 19:00
Hockeylag LEJ -
Hockeylag TEG -

HOCKEYETTAN NORRA

Hockeyettan Norra inleds 17 september och spelas fram till 14 december.
Lag 1-5 är kvalificerade för spel i Allettan. Lag 6-11 spelar fortsättningsserien.

.

Spelschema och Resultat

 

17/09/17 SK Lejon – Asplöven 2-3 str

17/09/20 Piteå – SK Lejon 2-1

17/09/23 Vännäs – SK Lejon 2-0

17/09/24 Teg – SK Lejon 0-1

17/09/29 SK Lejon – Örnsköldsvik 3-5

17/10/04 Kalix – SK Lejon 5-0

17/10/15 SK Lejon – Boden 2-3 str

17/10/18 Kiruna – SK Lejon 1-3

17/10/21 Sollefteå – SK Lejon 0-3

17/10/22 Östersund – SK Lejon 4-1

17/10/29 SK Lejon – Östersund 2-5

17/11/08 SK Lejon – Sollefteå 1-4

17/11/12 Örnsköldsvik – SK Lejon 1-0

17/11/15 SK Lejon – Kiruna 4-1

17/11/19 Boden – SK Lejon 2-0

17/11/22 SK Lejon – Kalix 2-8

17/12/02 SK Lejon – Vännäs 2-5

17/12/03 SK Lejon – Teg 6-1

17/12/10 SK Lejon – Piteå 0-9

17/12/14 Asplöven – SK Lejon 6-2