Wed 20 Oct 19:00
Hockeylag HIK -
Hockeylag ENK -
Wed 20 Oct 19:00
Hockeylag HSK -
Hockeylag WIN -
Wed 20 Oct 19:00
Hockeylag SEG -
Hockeylag VHF -
Thu 21 Oct 19:00
Hockeylag HUD -
Hockeylag VIK -
Fri 22 Oct 19:00
Hockeylag STR -
Hockeylag VIS -

KANSLI

Björkängshallen
Sjövägen 23
141 38 Huddinge
kansli@huddingehockey.com
08 – 711 46 72

Darryl Finnell
Klubbchef
Tel: 070-667 72 06
darryl@huddingehockey.com

Peter Nylander
Tränare A-laget
Ungdomsansvarig

Tel: 070-491 14 17
peter.nylander@huddingehockey.com

Martin Bragnum Wattberg
Marknads- och Partneransvarig
Tel: 070-964 27 15
martin@huddingehockey.com

Ulf Gresté
T f ansvarig flickhockey
Ungdomsrådet
ulf.greste@huddingehockey.com

Palle Liukkonen
Kansli, istider, event mm
Tel: 073 – 985 86 35
palle@huddingehockey.com

Göran Ellingberg
Kanslichef och ekonomiansvarig
VD Huddinge Hockey AB

Tel: 076-162 61 70
ekonomi@huddingehockey.com

Teresia Mobergh
Cafeteria
Tel: 070-911 87 09
teresia@huddingehockey.com

Alexander Ytterberg Percudani
Sportchef Elit (U16-J18-J20-A-lag)
alexander.ytterberg@huddingehockey.com