KANSLI

Björkängshallen
Sjövägen 23
141 38 Huddinge
kansli@huddingehockey.com
08 – 711 46 72

Martin Bragnum Wattberg
Marknads- och Partneransvarig
Tel: 070-964 27 15
martin@huddingehockey.com

Sofia Nordling & Emma Nordlund
Ansvariga Flickhockey, ledare F10/F12
Emmas tel: 0764014452

Palle Liukkonen
Kansli, istider, event mm
Tel: 073 – 985 86 35
palle@huddingehockey.com

Göran Ellingberg
Kanslichef och ekonomiansvarig
VD Huddinge Hockey AB

Tel: 076-162 61 70
ekonomi@huddingehockey.com

Teresia Mobergh
Cafeteria
Tel: 070-911 87 09
teresia@huddingehockey.com

Ulf Gresté
Ordf. Ungdomsrådet
ulf.greste@huddingehockey.com

Alexander Ytterberg Percudani
Sportchef Elit (U16-J18-J20-A-lag)
alexander.ytterberg@huddingehockey.com

Peter Nylander
Sportchef Ungdom
peter.nylander@huddingehockey.com
070-4911417