Sat 23 Oct Slut
Hockeylag MÖR 4
Hockeylag NYB 5
Sun 24 Oct Slut
Hockeylag HAN 1
Hockeylag Kalm 6
Sun 24 Oct Period
Hockeylag KAR
Hockeylag DAL
Sun 24 Oct Slut
Hockeylag VIM 4
Hockeylag HHHC 0
Sun 24 Oct Slut
Hockeylag KRIF 2
Hockeylag TRA 3
Wed 27 Oct 19:00
Hockeylag Kalm -
Hockeylag MÖR -
Wed 27 Oct 19:00
Hockeylag NYB -
Hockeylag KRIF -
Wed 27 Oct 19:00
Hockeylag TRA -
Hockeylag HAN -
Wed 27 Oct 19:00
Hockeylag HHHC -
Hockeylag KAR -

KRIF Marknad

Utveckla dina affärer med Ronneby kommuns starkaste idrottsvarumärke.

Som samarbetspartner till KRIF Hockey kan du skapa dig nya kontaktnät företagsmässigt samtidigt som ditt företag får synas i ett positivt sammanhang. Dessutom bidrar ditt företag till en fortsatt utveckling av vår omfattande ungdomsverksamhet som gör det möjligt för oss att driva föreningen framåt med en långsiktig vision.

– KRIF har på egen hand snabbt gjort sig till en av de mest framgångsrika och omtalade föreningarna i Hockeyettan.
Mikael Mjörnberg, Hockeysverige.se

Stärk ditt varumärke – bli en partner
Förutom underhållning erbjuder KRIF Hockey en framgångsrik marknadsföringskanal där ditt varumärke kan stärkas. Vi skräddarsyr innehållet i partnerskapet utifrån dina mål och behov.

Partnernätverk
Som partner är du medlem i KRIFs företagsnätverk. Här samlas våra sponsorer och samarbetspartners som tillsammans skapar nya affärsmöjligheter – som i slutändan leder till nya kontakter och samarbeten.

Tillsammans med er kan KRIF växa och bli ännu starkare och större som förening!

Produktkatalogen hittar ni här >

Kontakta oss idag

Per Mattsson
Jonas Melen
Player Placeholder
Player Placeholder

Per Mattsson
Marknadsansvarig
0733 – 31 31 97
per.mattsson@krifhockey.se

Jonas Melén
Säljare
0760 – 24 45 52
jonas.melen@krifhockey.se

Mats Malmqvist
Säljare
0707 – 54 54 89
mats.malmqvist@krifhockey.se

Leif Olsson
Säljare
0703 – 16 50 00
leif.olsson@krifhockey.se

KRIF Roger
Anders Thomsson
Player Placeholder
Jerker Harrysson

Roger Björk
Säljare
0703 – 79 61 45
roger.bjork@krifhockey.se

Anders Thomsson
Säljare
0733 – 72 36 20
anders.thomsson@krifhockey.se

Sebastian “Basse” Magnusson
Säljare
0735 – 26 93 55
sebastian.magnusson@krifhockey.se

Jerker Harrysson
Säljare
0705 – 52 00 63
jerker.harrysson@krifhockey.se

Player Placeholder
Player Placeholder

Bosse Nilsson
Säljare
0708 – 35 90 15
bosse.nilsson@krifhockey.se

Emanuel Pålsson
Säljare
0733 – 47 12 44
emanuel.palsson@krifhockey.se