fre 13 sep Slut
Hockeylag VRH 2
Hockeylag HIF 1
lör 14 sep Slut
Hockeylag STR 1
Hockeylag WIN 2
sön 15 sep Slut
Hockeylag VSB 5
Hockeylag VRH 4
sön 15 sep Slut
Hockeylag HAN 4
Hockeylag ESK 5
sön 15 sep Slut
Hockeylag HHC 5
Hockeylag SHC 0
sön 15 sep Slut
Hockeylag SEG 2
Hockeylag VBK 5
sön 15 sep Slut
Hockeylag HUD 4
Hockeylag HIF 3
ons 18 sep Slut
Hockeylag VBK 0
Hockeylag HHC 5
ons 18 sep Slut
Hockeylag SHC 3
Hockeylag STR 4
ons 18 sep Slut
Hockeylag WIN 8
Hockeylag HAN 2
ons 18 sep Slut
Hockeylag ESK 2
Hockeylag VSB 4
ons 18 sep Slut
Hockeylag HIF 5
Hockeylag SEG 8
fre 20 sep Slut
Hockeylag VRH 6
Hockeylag HUD 3
sön 22 sep Slut
Hockeylag STR 1
Hockeylag VBK 5
sön 22 sep Slut
Hockeylag HHC 5
Hockeylag HIF 1
sön 22 sep Slut
Hockeylag SEG 1
Hockeylag VRH 3
sön 22 sep Slut
Hockeylag WIN 6
Hockeylag ESK 3
sön 22 sep Slut
Hockeylag SHC 5
Hockeylag HAN 2
mån 23 sep Slut
Hockeylag HUD 4
Hockeylag VSB 3
ons 25 sep Slut
Hockeylag VSB 4
Hockeylag SEG 0
ons 25 sep Slut
Hockeylag HIF 5
Hockeylag STR 9
ons 25 sep Slut
Hockeylag VBK 5
Hockeylag HAN 3
ons 25 sep Slut
Hockeylag SHC 3
Hockeylag WIN 4
ons 25 sep Slut
Hockeylag ESK 2
Hockeylag HUD 5
fre 27 sep Slut
Hockeylag VRH 1
Hockeylag HHC 2
lör 28 sep Slut
Hockeylag STR 4
Hockeylag VRH 1
sön 29 sep Slut
Hockeylag HAN 3
Hockeylag HIF 2
sön 29 sep Slut
Hockeylag HHC 2
Hockeylag VSB 3
sön 29 sep Slut
Hockeylag SEG 5
Hockeylag HUD 4
sön 29 sep Slut
Hockeylag SHC 2
Hockeylag ESK 3
sön 29 sep Slut
Hockeylag WIN 1
Hockeylag VBK 4
ons 02 okt Slut
Hockeylag HUD 2
Hockeylag HHC 3
ons 02 okt Slut
Hockeylag VSB 6
Hockeylag STR 2
ons 02 okt Slut
Hockeylag HIF 1
Hockeylag WIN 4
ons 02 okt Slut
Hockeylag VBK 2
Hockeylag SHC 3
ons 02 okt Slut
Hockeylag ESK 3
Hockeylag SEG 4
fre 04 okt Slut
Hockeylag VRH 1
Hockeylag HAN 0
sön 06 okt Slut
Hockeylag WIN 1
Hockeylag VRH 2
ons 09 okt Slut
Hockeylag HAN 1
Hockeylag VSB 3
ons 09 okt Slut
Hockeylag STR 4
Hockeylag HUD 2
ons 09 okt Slut
Hockeylag HHC 5
Hockeylag SEG 3
ons 09 okt Slut
Hockeylag VBK 1
Hockeylag ESK 2
ons 09 okt Slut
Hockeylag SHC 6
Hockeylag HIF 1
fre 11 okt Slut
Hockeylag VRH 3
Hockeylag SHC 0
fre 11 okt Slut
Hockeylag ESK 2
Hockeylag HHC 4
sön 13 okt Slut
Hockeylag SEG 3
Hockeylag STR 6
sön 13 okt Slut
Hockeylag VSB 4
Hockeylag WIN 7
sön 13 okt Slut
Hockeylag HIF 5
Hockeylag VBK 3
sön 13 okt Slut
Hockeylag HUD 8
Hockeylag HAN 2
ons 16 okt Slut
Hockeylag HAN 4
Hockeylag STR 5
ons 16 okt Slut
Hockeylag VSB 3
Hockeylag HIF 0
ons 16 okt Slut
Hockeylag VBK 4
Hockeylag HUD 2
ons 16 okt Slut
Hockeylag SHC 3
Hockeylag SEG 1
ons 16 okt Slut
Hockeylag HHC 1
Hockeylag WIN 2
fre 18 okt Slut
Hockeylag VRH 5
Hockeylag ESK 3
fre 18 okt Slut
Hockeylag STR 3
Hockeylag HHC 5
sön 20 okt 15:00
Hockeylag VBK -
Hockeylag VRH -
sön 20 okt 16:00
Hockeylag HAN -
Hockeylag SEG -
sön 20 okt 16:00
Hockeylag SHC -
Hockeylag VSB -
sön 20 okt 16:00
Hockeylag WIN -
Hockeylag HUD -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag HHC -
Hockeylag HAN -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag SEG -
Hockeylag WIN -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag HUD -
Hockeylag SHC -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag VSB -
Hockeylag VBK -
ons 23 okt 19:00
Hockeylag ESK -
Hockeylag STR -
fre 25 okt 19:00
Hockeylag HAN -
Hockeylag VRH -
sön 27 okt 16:00
Hockeylag HIF -
Hockeylag ESK -
sön 27 okt 16:00
Hockeylag SHC -
Hockeylag HHC -
sön 27 okt 16:00
Hockeylag HUD -
Hockeylag VRH -

Fastställt spelschema Hockeyettan norra

Här är det fastställda spelordningen för Hockeyettan Norra.

Veckodag Datum Tid Hemma Borta Arena
Söndag 2019-09-15 16:00 Boden Kiruna AIF Björknäshallen
Söndag 2019-09-15 16:00 Kiruna IF Piteå Lombiahallen
Söndag 2019-09-15 16:00 Östersund Teg Östersund Arena
Söndag 2019-09-15 16:00 Vännäs Örnsköldsvik Vännäs Ishall
Söndag 2019-09-15 16:00 Lejon Kalix Skellefteå Kraft Arena
Onsdag 2019-09-18 19:00 Örnsköldsvik Boden Skyttishallen
Onsdag 2019-09-18 19:00 Kalix Kiruna IF PART Arena
Onsdag 2019-09-18 19:00 Teg Lejon A3 Arena
Onsdag 2019-09-18 19:00 Piteå Östersund LF Arena
Lördag 2019-09-21 16:00 Kiruna AIF Vännäs Lombiahallen
Lördag 2019-09-21 17:00 Piteå Örnsköldsvik LF Arena
Söndag 2019-09-22 16:00 Boden Teg Björknäshallen
Söndag 2019-09-22 16:00 Kiruna IF Vännäs Lombiahallen
Onsdag 2019-09-25 19:00 Vännäs Boden Vännäs Ishall
Onsdag 2019-09-25 19:00 Kiruna IF Kiruna AIF Lombiahallen
Onsdag 2019-10-30 19:00 Lejon Östersund Skellefteå Kraft Arena
Onsdag 2019-09-25 19:00 Teg Piteå A3 Arena
Fredag 2019-09-27 19:00 Boden Kalix Björknäshallen
Lördag 2019-09-28 16:00 Östersund Kiruna AIF Östersund Arena
Söndag 2019-09-29 16:00 Örnsköldsvik Kiruna AIF Skyttishallen
Söndag 2019-09-29 16:00 Vännäs Lejon Vännäs Ishall
Onsdag 2019-10-02 19:00 Kiruna IF Boden Lombiahallen
Onsdag 2019-10-02 19:00 Piteå Lejon LF Arena
Onsdag 2019-10-02 19:00 Örnsköldsvik Teg Skyttishallen
Onsdag 2019-11-13 19:00 Kalix Vännäs PART Arena
Fredag 2019-10-04 19:00 Vännäs Östersund Vännäs Ishall
Söndag 2019-10-06 16:00 Kiruna AIF Piteå Lombiahallen
Söndag 2019-10-06 16:00 Lejon Örnsköldsvik Skellefteå Kraft Arena
Söndag 2019-10-06 16:00 Teg Kalix A3 Arena
Måndag 2019-10-07 19:00 Teg Vännäs A3 Arena
Onsdag 2019-10-09 19:00 Östersund Örnsköldsvik Östersund Arena
Onsdag 2019-10-09 19:00 Piteå Kalix LF Arena
Torsdag 2019-10-10 19:00 Lejon Boden Skellefteå Kraft Arena
Lördag 2019-10-12 16:00 Kiruna IF Teg Lombiahallen
Lördag 2019-10-12 16:00 Kalix Örnsköldsvik PART Arena
Söndag 2019-10-13 16:00 Kiruna AIF Teg Lombiahallen
Söndag 2019-10-13 16:00 Piteå Vännäs LF Arena
Onsdag 2019-10-16 19:00 Kalix Kiruna AIF PART Arena
Onsdag 2019-10-16 19:00 Örnsköldsvik Lejon Skyttishallen
Söndag 2019-10-20 16:00 Lejon Kiruna IF Skellefteå Kraft Arena
Söndag 2019-10-20 16:00 Teg Örnsköldsvik A3 Arena
Söndag 2019-10-20 16:00 Boden Östersund Björknäshallen
Söndag 2019-10-20 16:00 Kiruna AIF Kalix Lombiahallen
Fredag 2019-10-25 19:00 Boden Piteå Björknäshallen
Lördag 2019-10-26 16:00 Kiruna AIF Örnsköldsvik Lombiahallen
Lördag 2019-10-26 18:00 Vännäs Kalix Vännäs Ishall
Söndag 2019-10-27 15:00 Kiruna IF Örnsköldsvik Lombiahallen
Lördag 2019-09-21 16:00 Östersund Lejon Östersund Arena
Onsdag 2019-10-30 19:00 Piteå Boden LF Arena
Onsdag 2019-10-30 19:00 Kiruna AIF Kiruna IF Lombiahallen
Onsdag 2019-10-30 19:00 Kalix Teg PART Arena
Lördag 2019-11-02 16:00 Vännäs Kiruna AIF Vännäs Ishall
Lördag 2019-11-02 16:00 Östersund Boden Östersund Arena
Lördag 2019-11-02 16:00 Örnsköldsvik Piteå Skyttishallen
Söndag 2019-11-03 16:00 Teg Kiruna AIF A3 Arena
Onsdag 2019-11-06 19:00 Kalix Piteå PART Arena
Onsdag 2019-11-06 19:00 Boden Lejon Björknäshallen
Onsdag 2019-11-06 19:00 Östersund Vännäs Östersund Arena
Lördag 2019-11-09 16:00 Kiruna AIF Östersund Lombiahallen
Lördag 2019-11-09 16:00 Örnsköldsvik Kalix Skyttishallen
Söndag 2019-11-10 16:00 Teg Boden A3 Arena
Söndag 2019-11-10 16:00 Lejon Vännäs Skellefteå Kraft Arena
Söndag 2019-11-10 16:00 Kiruna IF Östersund Lombiahallen
Onsdag 2019-11-13 19:00 Pitep Teg LF Arena
Torsdag 2019-11-14 19:00 Boden Kiruna IF Björknäshallen
Lördag 2019-11-16 16:00 Östersund Kiruna IF Östersund Arena
Söndag 2019-11-17 15:00 Örnsköldsvik Kiruna IF Skyttishallen
Söndag 2019-11-17 16:00 Piteå Kiruna AIF LF Arena
Måndag 2019-11-18 19:00 Kalix Boden PART Arena
Onsdag 2019-11-20 19:00 Lejon Piteå Skellefteå Kraft Arena
Onsdag 2019-11-20 19:00 Örnsköldsvik Östersund Skyttishallen
Lördag 2019-11-23 16:00 Kiruna AIF Lejon Lombiahallen
Lördag 2019-11-23 18:00 Vännäs Piteå Vännäs Ishall
Söndag 2019-11-24 16:00 Kiruna IF Lejon Lombiahallen
Söndag 2019-11-24 16:00 Kalix Östersund PART Arena
Lördag 2019-11-30 16:00 Vännäs Kiruna IF Vännäs Ishall
Söndag 2019-12-01 16:00 Teg Kiruna IF A3 Arena
Söndag 2019-12-01 16:00 Östersund Kalix Östersund Arena
Onsdag 2019-11-27 19:00 Lejon Teg Skellefteå Kraft Arena
Onsdag 2019-12-04 19:00 Boden Vännäs Björknäshallen
Lördag 2019-12-07 18:00 Östersund Piteå Östersund Arena
Söndag 2019-12-08 16:00 Lejon Kiruna AIF Skellefteå Kraft Arena
Söndag 2019-12-08 16:00 Vännäs Teg Vännäs Ishall
Söndag 2019-12-08 16:00 Boden Örnsköldsvik Björknäshallen
Söndag 2019-12-08 16:00 Kiruna IF Kalix Lombiahallen
Onsdag 2019-12-11 19:00 Kiruna AIF Boden Lombiahallen
Onsdag 2019-12-11 19:00 Piteå Kiruna IF LF Arena
Onsdag 2019-12-11 19:00 Kalix Lejon PART Arena
Onsdag 2019-12-11 19:00 Örnsköldsvik Vännäs Skyttishallen
Onsdag 2019-12-11 19:00 Teg Östersund A3 Arena

Med reservation för ändringar.

Spelschema Hockeyettan Södra
Spelschema Hockeyettan Västra
Spelschema Hockeyettan Östra (spikas 13/6)