KRIF MARKNAD

Utveckla dina affärer med Ronneby kommuns starkaste idrottsvarumärke.

Som sponsor i KRIF Hockey kan du skapa dig nya kontaktnät företagsmässigt samtidigt som ditt företag får synas i ett positivt sammanhang. Dessutom bidrar ditt företag till en fortsatt utveckling av vår omfattande ungdomsverksamhet som gör det möjligt för oss att driva föreningen framåt med en långsiktig vision.

– KRIF har på egen hand snabbt gjort sig till en av de mest framgångsrika och omtalade föreningarna i Hockeyettan. Mikael Mjörnberg, Hockeysverige.se

Stärk ditt varumärke – bli en partner
Förutom underhållning erbjuder KRIF Hockey en framgångsrik marknadsföringskanal där ditt varumärke kan stärkas. Vi skräddarsyr innehållet i partnerskapet utifrån dina mål och behov.

Partnernätverk
Som partner är du medlem i KRIFs företagsnätverk. Här samlas våra sponsorer och samarbetspartners som tillsammans skapar nya affärsmöjligheter – som i slutändan leder till nya kontakter och samarbeten.

Tillsammans med er kan KRIF växa och bli ännu starkare och större som förening!

Produktkatalogen hittar ni här >

Kontakta oss idag

Jonas Melén
Säljare
0760 – 24 45 52
jonas.melen@krifhockey.se

Per Mattsson
Marknadsansvarig
0733 – 31 31 97
per.mattsson@krifhockey.se

Mats Malmqvist
Säljare
0707 – 54 54 89
mats.malmqvist@krifhockey.se

Ulf Lantto
Säljare
0708 – 49 21 56
ulf.lantto@krifhockey.se

Roger Björk
Säljare
0703 – 79 61 45
roger.bjork@krifhockey.se

Anders Thomsson
Säljare
0733 – 72 36 20
anders.thomsson@krifhockey.se

Johnny Kullberg
Säljare
0760 – 22 41 45
johnny.kullberg@krifhockey.se

Torbjörn “Tobbe” Karlsson
Säljare
0705 – 61 52 19
tobbe.karlsson@krifhockey.se

Leif Olsson
Säljare
0703 – 16 50 00
leif.olsson@krifhockey.se

Jerker Harrysson
Säljare
0705 – 52 00 63
jerker.harrysson@krifhockey.se

Sebastian Magnusson
Säljare
0735 – 26 93 55
sebastian.magnusson@krifhockey.se