Organisation

HOCKEYETTAN och Hockeyettan AB
Frukthandlarvägen 9
120 44 Årsta
info@hockeyettan.se

KONTAKT

Ronnie Glysing
070-960 01 10
ronnie.glysing@hockeyettan.se

Peter Hällsås
070-761 99 85
peter.hallsas@hockeyettan.se

Viktor Levinson
073-506 67 21
viktor.levinson@hockeyettan.se

STYRELSEN, vald på årsmötet den 10 juni 2017, har följande sammansättning:

Ordförande

Ronnie Glysing
ronnie.glysing@hockeyettan.se

Styrelseledamöter

Ove Marklund – Vice Ordförande, ekonomi
ove.marklund@hockeyettan.se

Jan-Erik Sundquist – (Wings) – Marknad
jan-erik.sundquist@hockeyettan.se

Carl-Magnus Jonsson – (Dalen) – Marknad
carl-magnus.jonsson@hockeyettan.se

Jan Svensson – (Kristianstad) – Marknad
jan.svensson@hockeyettan.se

Kjell-Åke Andersson – (Östersund) – Sport
kjella.andersson@hockeyettan.se

Mats Johansson – (Borlänge) – Sport
mats.johansson@hockeyettan.se

Styrelsesuppleanter

Hans Ljunggren – (Skövde) – Sport
hans.ljunggren@hockeyettan.se

Göran Lilja – (Väsby) – Ekonomi
goran.lilja@hockeyettan.se

 

Hela styrelsen når du på: 

styrelsen@hockeyettan.se

Valberedningen

Carl-Fredrik Kleman, Ordförande (Södermanland)
Patrick Martinsson (Blekinge)
Johan Henriksson (Västergötland)
valberedningen@hockeyettan.se

Redaktion Hockeyettan.se och Studio Hockeyettan

Viktor Levinson – Administratör
viktor.levinson@hockeyettan.se