Organisation

HOCKEYETTAN och Hockeyettan AB
Frukthandlarvägen 9
120 44 Årsta
info@hockeyettan.se

KONTAKT

Ronnie Glysing
070-960 01 10
ronnie.glysing@hockeyettan.se

Mats Tjernström
070-747 09 97
mats.tjernstrom@hockeyettan.se

Hans Ljunggren
070-272 93 59
hans.ljunggren@hockeyettan.se

Nils Ekmark
nils.ekmark@hockeyettan.se

STYRELSEN, vald på årsmötet den 9 juni 2018.

Ordförande

Ronnie Glysing
ronnie.glysing@hockeyettan.se

Styrelseledamöter

Ove Marklund – Vice ordförande, ekonomi
ove.marklund@hockeyettan.se

Jan-Erik Sundquist – Vice ordförande, marknad
jan-erik.sundquist@hockeyettan.se

Carl-Magnus Jonsson – (Dalen) – Marknad
carl-magnus.jonsson@hockeyettan.se

Jan Svensson – (Kristianstad) – Marknad
jan.svensson@hockeyettan.se

Göran Lilja (Väsby) – Ekonomi
goran.lilja@hockeyettan.se

Mats Johansson – (Borlänge) – Sport
mats.johansson@hockeyettan.se

Styrelsesuppleanter

Hans Ljunggren – (Skövde) – Sport
hans.ljunggren@hockeyettan.se

Patrick Edlund (Örnsköldsvik) – Sport
patrick.edlund@hockeyettan.se

 

Hela styrelsen når du på: 

styrelsen@hockeyettan.se

Valberedningen

Carl-Fredrik Kleman, Ordförande (Södermanland)
Patrick Martinsson (Blekinge)
Johan Henriksson (Västergötland)
valberedningen@hockeyettan.se

Hockeyettan.se

Nils Ekmark – Administratör
nils.ekmark@hockeyettan.se