fre 13 mar 19:00
Hockeylag SUR -
Hockeylag HCF -
fre 13 mar 19:00
Hockeylag HAL -
Hockeylag ORS -
fre 13 mar 19:00
Hockeylag MAL -
Hockeylag MUN -
fre 13 mar 19:00
Hockeylag BOR -
Hockeylag TYR -
fre 13 mar 19:00
Hockeylag BÄC -
Hockeylag OSB -
fre 13 mar 19:00
Hockeylag MJÖ -
Hockeylag VÄN -
fre 13 mar Slut
Hockeylag MAR 1
Hockeylag TRA 0
fre 13 mar 19:00
Hockeylag HIF -
Hockeylag IFK -
fre 13 mar 19:00
Hockeylag HAN -
Hockeylag NAC -
fre 13 mar 19:00
Hockeylag ÅSH -
Hockeylag JÄR -
lör 14 mar 16:00
Hockeylag MAR -
Hockeylag TRA -
sön 15 mar 16:00
Hockeylag ORS -
Hockeylag SUR -
sön 15 mar 16:00
Hockeylag HAL -
Hockeylag MUN -
sön 15 mar 16:00
Hockeylag MAL -
Hockeylag HCF -
sön 15 mar 16:00
Hockeylag BOR -
Hockeylag MJÖ -
sön 15 mar 16:00
Hockeylag TYR -
Hockeylag BÄC -
sön 15 mar 16:00
Hockeylag OSB -
Hockeylag VÄN -
sön 15 mar 16:00
Hockeylag IFK -
Hockeylag ÅSH -
sön 15 mar 16:00
Hockeylag JÄR -
Hockeylag HAN -
sön 15 mar 16:00
Hockeylag NAC -
Hockeylag HIF -
ons 18 mar 19:00
Hockeylag MUN -
Hockeylag ORS -
ons 18 mar 19:00
Hockeylag SUR -
Hockeylag MAL -
ons 18 mar 19:00
Hockeylag HCF -
Hockeylag HAL -
ons 18 mar 19:00
Hockeylag BÄC -
Hockeylag BOR -
ons 18 mar 19:00
Hockeylag MJÖ -
Hockeylag OSB -
ons 18 mar 19:00
Hockeylag VÄN -
Hockeylag TYR -
ons 18 mar 19:00
Hockeylag HIF -
Hockeylag HAN -
ons 18 mar 19:00
Hockeylag IFK -
Hockeylag JÄR -
ons 18 mar 19:00
Hockeylag ÅSH -
Hockeylag NAC -
sön 22 mar 16:00
Hockeylag HCF -
Hockeylag ORS -
sön 22 mar 16:00
Hockeylag MAL -
Hockeylag HAL -
sön 22 mar 16:00
Hockeylag SUR -
Hockeylag MUN -
sön 22 mar 16:00
Hockeylag OSB -
Hockeylag TYR -
sön 22 mar 16:00
Hockeylag MJÖ -
Hockeylag BÄC -
sön 22 mar 16:00
Hockeylag HIF -
Hockeylag JÄR -
sön 22 mar 16:00
Hockeylag ÅSH -
Hockeylag HAN -
sön 22 mar 17:00
Hockeylag VÄN -
Hockeylag BOR -
sön 22 mar 17:00
Hockeylag IFK -
Hockeylag NAC -
ons 25 mar 19:00
Hockeylag HAL -
Hockeylag SUR -
ons 25 mar 19:00
Hockeylag ORS -
Hockeylag MAL -
ons 25 mar 19:00
Hockeylag MUN -
Hockeylag HCF -
ons 25 mar 19:00
Hockeylag TYR -
Hockeylag MJÖ -
ons 25 mar 19:00
Hockeylag BOR -
Hockeylag OSB -
ons 25 mar 19:00
Hockeylag BÄC -
Hockeylag VÄN -
ons 25 mar 19:00
Hockeylag HAN -
Hockeylag IFK -
ons 25 mar 19:00
Hockeylag HIF -
Hockeylag ÅSH -
ons 25 mar 19:40
Hockeylag NAC -
Hockeylag JÄR -
fre 27 mar 19:00
Hockeylag MUN -
Hockeylag MAL -
fre 27 mar 19:00
Hockeylag ORS -
Hockeylag HAL -
fre 27 mar 19:00
Hockeylag HCF -
Hockeylag SUR -
fre 27 mar 19:00
Hockeylag TYR -
Hockeylag BOR -
fre 27 mar 19:00
Hockeylag OSB -
Hockeylag BÄC -
fre 27 mar 19:00
Hockeylag VÄN -
Hockeylag MJÖ -
fre 27 mar 19:00
Hockeylag IFK -
Hockeylag HIF -
fre 27 mar 19:00
Hockeylag JÄR -
Hockeylag ÅSH -
fre 27 mar 19:10
Hockeylag NAC -
Hockeylag HAN -
sön 29 mar 16:00
Hockeylag SUR -
Hockeylag ORS -
sön 29 mar 16:00
Hockeylag MUN -
Hockeylag HAL -
sön 29 mar 16:00
Hockeylag HCF -
Hockeylag MAL -
sön 29 mar 16:00
Hockeylag MJÖ -
Hockeylag BOR -
sön 29 mar 16:00
Hockeylag ÅSH -
Hockeylag IFK -
sön 29 mar 16:00
Hockeylag HAN -
Hockeylag JÄR -
sön 29 mar 16:00
Hockeylag HIF -
Hockeylag NAC -
sön 29 mar 17:00
Hockeylag VÄN -
Hockeylag OSB -
sön 29 mar 19:00
Hockeylag BÄC -
Hockeylag TYR -
ons 01 apr 19:00
Hockeylag ORS -
Hockeylag MUN -
ons 01 apr 19:00
Hockeylag MAL -
Hockeylag SUR -
ons 01 apr 19:00
Hockeylag HAL -
Hockeylag HCF -
ons 01 apr 19:00
Hockeylag BOR -
Hockeylag BÄC -
ons 01 apr 19:00
Hockeylag OSB -
Hockeylag MJÖ -
ons 01 apr 19:00
Hockeylag TYR -
Hockeylag VÄN -
ons 01 apr 19:00
Hockeylag HAN -
Hockeylag HIF -
ons 01 apr 19:00
Hockeylag JÄR -
Hockeylag IFK -
ons 01 apr 19:00
Hockeylag NAC -
Hockeylag ÅSH -

Huddinge IK tackar för säsongen 2019/2020

Huddinge IK tackar för säsongen 2019/2020

Vi vill rikta ett stort tack till våra partners, medlemmar, publik, spelare, ledare samt alla som arbetat ideellt i någon form under den gångna säsongen.

Säsongen fick ett abrupt slut när i princip hela vår föreningsverksamhet stängdes ner till följd av Covid-19.

Vi är nu inne i en period där vi förbereder oss inför kommande säsong. Trots att det är en oviss tid har vi en förhoppning och en framtidstro.

Under den gångna säsongen utfördes en hel del förbättringsåtgärder och vi kommer att fortsätta arbetet för att utveckla Huddinge IK ytterligare under kommande säsong.

Håll er uppdaterade via vår hemsida för löpande information om vad som händer framöver.

Vi vill samtidigt passa på att uppmana alla att stötta klubbens partners och ha dem i åtanke när ni gör inköp privat eller genom era företag.

Återigen ett stort tack för ert engagemang under säsongen 2019/2020.

 

100% Proffs https://100procentproffs.se/
AjaBajaCancer https://www.ajabajacancer.se/
Arrangörsservice http://www.arrangorsservice.se/pub2/viewStart
Balingsholm https://www.balingsholm.se/
Beijer Bygg Huddinge https://www.beijerbygg.se/privat/sv/huddinge
Bergs Lås http://bergslas.se/
Blomstrande Ting https://blomstrandeting.se/
Bromma Stål https://brommastal.se/
Budcompaniett https://budcompaniett.se/
CCM https://ccmhockey.com/
Clean drink https://cleandrink.se/
Cramo https://www.cramo.se/sv
Deli Italia https://deli-italia.se/
EBT Bygg http://ebtbygg.se/
EKTA Redovisning http://www.ektaab.se/sv/hem/
Elon Stima Hushållsmaskiner https://www.elon.se/butiker/segeltorp/elon-stima-huddinge
Entrébolaget http://entrebolaget.se/
Exclusive Cars https://www.exclusivecars.se/
Flotthamn Entreprenad
Flottsbro https://www.flottsbro.se/
Gatorade https://hemberga.se/brand/gatorade/
Handelsbanken Huddinge https://www.handelsbanken.se/sv/hitta-bankkontor/huddinge
Heba Fastighets AB https://www.hebafast.se/
Huddinge Pizzabutik http://www.huddingepizzabutik.se/
Hyrpoolen http://hyrpoolen.se/
ICA Maxi Flemingsberg https://www.ica.se/butiker/maxi/huddinge/maxi-ica-stormarknad-flemingsberg-15973/start/
Immunit Group https://immunit.se/
Intrapoint https://intrapoint.se/
JMW Bygg https://jmwbygg.se/
Jungarve Bygg http://www.jungarvebygg.com/
JustNu i Fruängen https://www.justnu.se/kontakt/stockholm-fruangen
K2 Constructions
Kakelspecialisten http://kakelspecialisten.se/
KontorAB https://www.kontorab.se/
Lås-Arne Huddinge http://www.las-arne.se/
Länna Sport https://www.lannasport.se/
Markis & Gallerhuset https://axaindustri.se/markiser/
Massiv Byggkonsult i Stockholm
MECA Huddinge https://www.mecahuddinge.se/
Moderaterna Huddinge http://www.huddingemoderaterna.se/
Noréns Färg https://norensfarg.se/
O´Learys Heron City https://olearys.se/stockholm-heron-city-bowling/
Offitech https://www.offitech.se/
RA-Bygg https://www.ra-bygg.se/
Ramirent Bandhagen https://www.ramirent.se/
SEB Huddinge https://seb.se/hitta-bankkontor/seb-i-huddinge
Sentexa http://www.sentexa.se/
Shell Huddinge
SkandiaMäklarna Huddinge https://www.skandiamaklarna.se/kontor/huddinge
Sky Hill Projketledning & Arkitektur https://www.skyhill.se/
Smederna https://smederna.se/
Socialdemokraterna Huddinge https://www.socialdemokraterna.se/vart-parti/hitta-ditt-distrikt/stockholms-lans-partidistrikt/huddinge-arbetarekommun
Sports Cater https://sportscater.se/
SSG Nordic https://www.ssgnordic.com/
Sthlm Bil https://sthlmbil.se/
Stockholms Byggkonsult
Svenska Kyrkan Huddinge https://www.svenskakyrkan.se/huddinge
Söderkyl https://www.soderkyl.se/
TBX Stockholm https://www.takbox.se/butik/
TermoRör http://termoror.com/
Tr3 VVS
Traveller Buss https://www.travellerbuss.se/
Träningsverkstan http://www.traningsverkstan.nu/
Waxy Carwash https://www.waxy.se/smista-kungens-kurva
WeCall https://wecall.se/
Woody Bygghandel https://nasvensson-huddinge.woody.se/