Wed 24 Feb Slut
Hockeylag LIN 3
Hockeylag MAL 4
Wed 24 Feb Slut
Hockeylag GRU 1
Hockeylag KUM 3
Wed 24 Feb Slut
Hockeylag KÖP 0
Hockeylag SUR 3
Wed 24 Feb Slut
Hockeylag VHC 2
Hockeylag SKL 1
Wed 24 Feb Slut
Hockeylag THO 1
Hockeylag ÖST 3
Wed 24 Feb Slut
Hockeylag FOR 5
Hockeylag ENK 3
Wed 24 Feb Slut
Hockeylag BOR 6
Hockeylag HANV 1
Wed 24 Feb Slut
Hockeylag VIS 2
Hockeylag VIM 7
Wed 24 Feb Slut
Hockeylag SKÖ 1
Hockeylag MÖR 9
Wed 24 Feb Slut
Hockeylag HUD 4
Hockeylag NYB 2
Wed 24 Feb Slut
Hockeylag MAR 1
Hockeylag TRO 3
Wed 24 Feb Slut
Hockeylag KAR 2
Hockeylag DAL 3
Wed 24 Feb Slut
Hockeylag SEG 4
Hockeylag NSK 5
Wed 24 Feb Slut
Hockeylag STR 4
Hockeylag VHF 6
Thu 25 Feb Slut
Hockeylag KAIF 4
Hockeylag KIF 3
Thu 25 Feb Slut
Hockeylag HHC 4
Hockeylag PIT 2
Fri 26 Feb 19:00
Hockeylag KUM -
Hockeylag KÖP -
Fri 26 Feb 19:00
Hockeylag MAL -
Hockeylag GRU -
Fri 26 Feb 19:00
Hockeylag ESK -
Hockeylag LIN -
Fri 26 Feb 19:00
Hockeylag TYR -
Hockeylag HHHC -
Fri 26 Feb 19:00
Hockeylag TRO -
Hockeylag MAR -
Fri 26 Feb 19:00
Hockeylag HUD -
Hockeylag KAR -
Fri 26 Feb 19:00
Hockeylag SOL -
Hockeylag STR -
Fri 26 Feb 19:00
Hockeylag NSK -
Hockeylag HIF -
Fri 26 Feb 19:00
Hockeylag WIN -
Hockeylag SEG -
Sat 27 Feb 15:00
Hockeylag MÖR -
Hockeylag VIM -
Sat 27 Feb 16:00
Hockeylag FOR -
Hockeylag BOR -
Sat 27 Feb 16:00
Hockeylag HHC -
Hockeylag BOD -
Sat 27 Feb 16:00
Hockeylag ÖST -
Hockeylag KAL -
Sat 27 Feb 16:00
Hockeylag ENK -
Hockeylag THO -
Sat 27 Feb 16:00
Hockeylag HANV -
Hockeylag PIT -
Sat 27 Feb 16:00
Hockeylag NYB -
Hockeylag VIS -
Sat 27 Feb 17:00
Hockeylag KAIF -
Hockeylag SKL -
Sun 28 Feb 14:00
Hockeylag ENK -
Hockeylag PIT -
Sun 28 Feb 15:00
Hockeylag KIF -
Hockeylag SKL -
Sun 28 Feb 15:00
Hockeylag ÖST -
Hockeylag BOD -
Sun 28 Feb 15:00
Hockeylag HHC -
Hockeylag KAL -
Sun 28 Feb 15:00
Hockeylag HANV -
Hockeylag THO -
Sun 28 Feb 16:00
Hockeylag GRU -
Hockeylag ESK -
Sun 28 Feb 16:00
Hockeylag KÖP -
Hockeylag MAL -
Sun 28 Feb 16:00
Hockeylag SUR -
Hockeylag KUM -
Sun 28 Feb 16:00
Hockeylag KRIF -
Hockeylag TRA -
Sun 28 Feb 16:00
Hockeylag Kalm -
Hockeylag TYR -
Sun 28 Feb 16:00
Hockeylag DAL -
Hockeylag MAR -
Sun 28 Feb 16:00
Hockeylag KAR -
Hockeylag HUD -
Sun 28 Feb 16:00
Hockeylag TRO -
Hockeylag SKÖ -
Sun 28 Feb 16:00
Hockeylag HIF -
Hockeylag WIN -
Sun 28 Feb 16:00
Hockeylag STR -
Hockeylag NSK -
Sun 28 Feb 16:00
Hockeylag VHF -
Hockeylag SOL -

Spelschema ATG Vårettan Västra

ATG Vårettan Västras spelschema är också klart och kommer se så här.

Omgång Datum Tid Hemma Borta Arena
1 2021-01-10 16:00 Surahammars IF Grums IK Surahallen
2021-01-10 16:00 Kumla HC Lindlövens IF ICA Maxi
2021-01-10 16:00 Malungs IF Eskilstuna Linden Malung Ishall
2 2021-01-13 19:00 Lindlövens IF Malungs IF Lindehov
2021-01-13 19:00 Grums IK Kumla HC Billerudhallen
2021-01-13 19:00 Köping HC Surahammars IF Köping Ishall
3 2021-01-15 19:00 Kumla HC Köping HC ICA Maxi Arena
2021-01-15 19:00 Malungs IF Grums IK Malung Ishall
2021-01-15 19:00 Eskilstuna Linden Lindlövens IF Smehallen
4 2021-01-17 16:00 Grums IK Eskilstuna Linden Billerudhallen
2021-01-17 16:00 Köping HC Malungs IF Köping Ishall
2021-01-17 16:00 Surahammars IF Kumla HC Surahallen
5 2021-01-20 19:00 Malungs IF Surahammars IF Malung Ishall
2021-01-20 19:00 Eskilstuna Linden Köping HC Smehallen
2021-01-20 19:00 Lindlövens IF Grums IK Lindehov
6 2021-01-22 19:00 Köping HC Lindlövens IF Köping Ishall
2021-01-22 19:00 Surahammars IF Eskilstuna Linden Surahallen
2021-01-22 19:00 Kumla HC Black Bulls Malungs IF ICA Maxi
7 2021-01-24 19:00 Eskilstuna Linden Kumla HC Smehallen
2021-01-24 19:00 Lindlövens IF Surahammars IF Lindehov
2021-01-24 19:00 Grums IK Köping HC Billerudhallen
8 2021-01-31 16:00 Grums IK Surahammars IF Billerudhallen
2021-01-31 16:00 Lindlövens IF Kumla HC Lindehov
2021-01-31 16:00 Eskilstuna Linden Malungs IF Smehallen
9 2021-02-03 19:00 Malungs IF Lindlövens IF Malung Ishall
2021-02-03 19:00 Kumla HC Grums IK ICA Maxi
2021-02-03 19:00 Surahammars IF Köping HC Surahallen
10 2021-02-05 19:00 Köping HC Kumla HC Köping Ishall
2021-02-05 19:00 Grums IK Malungs IF Billerudhallen
2021-02-05 19:00 Lindlövens IF Eskilstuna Linden Lindehov
11 2021-02-07 16:00 Eskilstuna Linden Grums IK Smehallen
2021-02-07 16:00 Malungs IF Köping HC Malung Ishall
2021-02-07 16:00 Kumla HC Surahammars IF ICA Maxi
12 2021-02-10 19:00 Surahammars IF Malungs IF Surahallen
2021-02-10 19:00 Köping HC Eskilstuna Linden Köping Ishall
2021-02-10 19:00 Grums IK Lindlövens IF Billerudhallen
13 2021-02-12 19:00 Lindlövens IF Köping HC Lindehov
2021-02-12 19:00 Eskilstuna Linden Surahammars IF Smehallen
2021-02-12 19:00 Malungs IF Kumla HC Malung Ishall
14 2021-02-14 16:00 Kumla HC Eskilstuna Linden ICA Maxi
2021-02-14 16:00 Surahammars IF Lindlövens IF Surahallen
2021-02-14 16:00 Köping HC Grums IK Köping Ishall
15 2021-02-21 16:00 Surahammars IF Grums IK Surahallen
2021-02-21 16:00 Kumla HC Lindlövens IF ICA Maxi
2021-02-21 16:00 Malungs IF Eskilstuna Linden Malung Ishall
16 2021-02-24 19:00 Lindlövens IF Malungs IF Lindehov
2021-02-24 19:00 Grums IK Kumla HC Billerudhallen
2021-02-24 19:00 Köping HC Surahammars IF Köping Ishall
17 2021-02-26 19:00 Kumla HC Köping HC ICA Maxi
2021-02-26 19:00 Malungs IF Grums IK Malung Ishall
2021-02-26 19:00 Eskilstuna Linden Lindlövens IF Smehallen
18 2021-02-28 16:00 Grums IK Eskilstuna Linden Billerudhallen
2021-02-28 16:00 Köping HC Malungs IF Köping Ishall
2021-02-28 16:00 Surahammars IF Kumla HC Surahallen
19 2021-03-03 19:00 Malungs IF Surahammars IF Malung Ishall
2021-03-03 19:00 Eskilstuna Linden Köping HC Smehallen
2021-03-03 19:00 Lindlövens IF Grums IK Lindehov
20 2021-03-05 19:00 Köping HC Lindlövens IF Köping Ishall
2021-03-05 19:00 Surahammars IF Eskilstuna Linden Surahallen
2021-03-05 19:00 Kumla HC Malungs IF ICA Maxi
21 2021-03-07 16:00 Eskilstuna Linden Kumla HC Smehallen
2021-03-07 16:00 Lindlövens IF Surahammars IF Lindehov
2021-03-07 16:00 Grums IK Köping HC Billerudhallen

Foto: Marcus Vilson 

REDAKTIONEN