UA-144052708-1
ons 22 jan Slut
Hockeylag VSB 2
Hockeylag HHC 1
ons 22 jan Slut
Hockeylag VBK 1
Hockeylag OIK 3
ons 22 jan Slut
Hockeylag BOD 3
Hockeylag TEG 2
lör 25 jan 16:00
Hockeylag OIK -
Hockeylag BOD -
lör 25 jan 16:00
Hockeylag HHC -
Hockeylag KIR -
lör 25 jan 16:00
Hockeylag BHF -
Hockeylag PIT -
lör 25 jan 16:00
Hockeylag LIN -
Hockeylag TEG -
sön 26 jan 16:00
Hockeylag VBK -
Hockeylag VSB -
sön 26 jan 16:00
Hockeylag HHC -
Hockeylag BOD -
sön 26 jan 16:00
Hockeylag OIK -
Hockeylag KIR -
sön 26 jan 16:00
Hockeylag LIN -
Hockeylag PIT -
sön 26 jan 16:00
Hockeylag BHF -
Hockeylag TEG -
tis 28 jan 19:00
Hockeylag TEG -
Hockeylag KIR -
ons 29 jan 19:00
Hockeylag BHF -
Hockeylag LIN -
ons 29 jan 19:00
Hockeylag PIT -
Hockeylag BOD -
ons 29 jan 19:00
Hockeylag VSB -
Hockeylag OIK -
ons 29 jan 19:00
Hockeylag VBK -
Hockeylag HHC -
fre 31 jan 19:00
Hockeylag LIN -
Hockeylag OIK -
fre 31 jan 19:00
Hockeylag HHC -
Hockeylag BHF -
lör 01 feb 16:00
Hockeylag PIT -
Hockeylag TEG -
lör 01 feb 16:00
Hockeylag BOD -
Hockeylag VBK -
lör 01 feb 16:00
Hockeylag KIR -
Hockeylag VSB -
sön 02 feb 14:00
Hockeylag KIR -
Hockeylag VBK -
sön 02 feb 16:00
Hockeylag BOD -
Hockeylag VSB -

Spelschema för TV-Pucken 6-8 September

Fredag 6/9

A-Hallen

15:15 Västmanland – Hälsingland (Grupp A)

17:00 Ångermanland – Norrbotten (Grupp A)

18:45 J/H – Värmland (Grupp A)

B-Hallen

15:00 Medelpad – SIF Laget (Grupp B)

16:45 Dalarna – Gästrikland (Grupp B)

18:30 Örebro – Västerbotten (Grupp B)

Lördag 7/9

A-Hallen

09:30 Gästrikland – Örebro (Grupp B)

11:15 Västerbotten – SIF Laget (Grupp B)

13:00 Medelpad – Dalarna (Grupp B)

15:15 Hälsingland – Norrbotten (Grupp A)

17:00 J/H – Ångermanland (Grupp A)

18:45 Värmland – Västmanland (Grupp A)

B-Hallen

09:45 Norrbotten – J/H (Grupp A)

11:30 Värmland – Hälsingland (Grupp A)

13:15 Västmanland – Ångermanland (Grupp A)

15:00 SIF Laget – Gästrikland (Grupp B)

16:45 Örebro – Dalarna (Grupp B)

18:30 Västerbotten – Medelpad (Grupp B)

Söndag 8/9

A-Hallen

08:30 SIF Laget – Dalarna (Grupp B)

10:15 Medelpad – Örebro (Grupp B)

12:00 Västerbotten – Gästrikland (Grupp B)

14:45 J/H – Hälsingland (Grupp A)

16:00 Norrbotten – Västmanland (Grupp A)

17:45 Ångermanland – Värmland (Grupp A)

B-Hallen

08:45 Hälsingland – Ångermanland (Grupp A)

10:30 Västmanland – J/H (Grupp A)

12:15 Värmland – Norrbotten (Grupp A)

14:00 Örebro – SIF Laget (Grupp B)

15:45 Gästrikland – Medelpad (Grupp B)

17:30 Dalarna – Västerbotten (Grupp B)