Kontakta föreningen

Kontaktuppgifter

Tranås AIF Ishockey
Box 324
573 24 Tranås

Besöksadress
Stiga Arena
Sportvägen 1
573 36 Tranås

Telefon: 0140 – 146 24
Fax: 0140 – 187 84
E-post: kansli@taif.se
Bankgiro: 709-3503
Org.nummer: 826500-4195

Öppettider kansli

Måndag – torsdag
08.00 – 15.00

Fredag
08.00 – 12.00

Undantag kan förekomma p.g.a. möten och helgdagar.
Under juli har vi som regel semesterstängt.

Kontakta oss via e-post

Eftersom du har valt att inte visa skript i din webbläsare så kan formuläret inte läsas in.
Klicka här för att öppna det i ett nytt fönster istället..
Use Wufoo templates to make your own HTML forms.

Kontaktpersoner

Ordförande

Peter Josefsson
ordforande@taif.se
073-045 87 35

Klubbchef

Stefan Fransson
klubbchef@taif.se
070-621 58 77

Sponsorer

Stefan Fransson
stefan.fransson@taif.se
070-621 58 77

AU / personal / ekonomi

Peter Josefsson
ordforande@taif.se
073-045 87 35

Patrik Månsson
patrik.mansson@taif.se
073-984 60 46

Oscar Rasmusson
oscar.rasmusson@taif.se

Juniorer

Stefan Fransson
klubbchef@taif.se
0140-146 24

Ungdomslag

Vakant
ungdomsansvarig@taif.se

Funktionärer

Peder Persson
peder.persson@taif.se

Säkerhet/bortasupportrar

Peder Persson
peder.persson@taif.se

DAIF (domare)

Anton Breidner
anton.breidner@taif.se
070-214 05 51

Isschema

Anton Breidner
anton.breidner@taif.se
070-214 05 51

Hemsida

Kristoffer Karlsson
kristoffer.karlsson@taif.se

TAIF-TV

Patrik Månsson
patrik.mansson@taif.se
073-984 60 46

Lotterier

Patrik Månsson
patrik.mansson@taif.se
073-984 60 46

Supporterklubb

Patrik Månsson
patrik.mansson@taif.se
073-984 60 46

Pressfrågor

Jacob Heiman
press@taif.se